Blog

Ліполітики – протипоказання
27 May 2021, Th

У сучасній індустрії краси і косметології з'явився ефективний і оперативний спосіб лікування вугрової висипки та інших видів акне за допомогою препаратної ін'єкції. Ліполітики для схуднення – речовини, які дозволяють руйнувати цілісність жирових клітин, виводити продукти розпаду природним шляхом і тривалий час фіксувати отриманий результат. Швидке і безпечне лікування прищів на обличчі підходить чоловікам і жінкам різного віку, допомагає позбутися від підшкірного сала, яке провокує подразнення і зробити шкіру красивою і здоровою.

Що таке ліполітики?
27 May 2021, Th

Сучасна б'юті-індустрія пропонує нові ефективні засоби для удосконалення власної зовнішності. Ліполітики, ціна яких є доступною для більшості наших клієнтів, являють собою комплекс препаратів, які дозволяють швидко і надовго створити і закріпити необхідний результат.

Що не можна їсти при акне?
27 May 2021, Th

Коли виникають запальні висипання на обличчі або інших ділянках шкіри, необхідно звертатися за допомогою до фахівців. Метод лікування вугрового висипу із застосуванням лазерної терапії допомагає швидко і ефективно усунути причини і наслідки недуги.

Як зрозуміти, що за висип?
27 May 2021, Th

Іноді відбувається так, що на здоровій шкірі раптом утворюються висипання і прищі. Зрозумівши, який висип вражає шкірні покриви, можна правильно розрахувати дозування і вибрати лікування прищів лазером на обличчі.

Що таке акне у жінок?
27 May 2021, Th

Акне – висипання прищів і вугровий висип. У жінок акне проявляється у вигляді запальних захворювань шкірних покривів. Причиною появи висипань є надмірне скупчення шкірного сала в гирлах волосяних каналів. Метод лікування вугрової хвороби шляхом застосування лазерної терапії – найбільш ефективний і швидкий.

Як позбутися акне?
27 May 2021, Th

Акне – це цілий ряд причин і захворювань, які провокують різноманітні висипання на шкірі. Найчастіше, вони супроводжуються почервоніннями, великими ділянками уражених клітин. Лікування прищів на обличчі, виконане лазером, є найбільш ефективним і оперативним.

Як позбутися прищів на обличчі?
27 May 2021, Th

Неприємні докучливі прищі, вугрі, почервоніння, можуть стати причиною заниженої самооцінки і дискомфорту. Усунення таких проблем можливо за допомогою спеціальних масок, кремів, тоніків і сироваток. Однак, максимальний ефект за самі стислі терміни можна отримати при використанні сучасних технологій. Після видалення вугрів шляхом впливу лазера не залишається ніяких слідів на шкірних покривах.

Як позбутися прищів?
27 May 2021, Th

Проблеми з висипаннями на обличчі і по всьому тілу неприємних докучливих прищів виникають у підлітків в період статевого дозрівання, через неправильну роботу сальних залоз, захворювань кишечника, особливості шкіри і ряд інших причин. Лазерне лікування вугрової хвороби – це сучасний ефективний спосіб боротьби за чисту шкіру.

Гирсутизм и как от него избавиться
24 March 2021, We

Гирсутизм – это рост волос на теле женщины в нехарактерных для этого местах. Под влиянием различных факторов оволосение происходит по мужскому типу: на лице и верхней губе, в области сосков, бедер, спины, живота. Волосы, растущие при гирсутизме, следует отличать от обычных пушковых волос, которые в небольшом количестве есть на теле и практически незаметны глазу.

5 способов увеличить губы
24 March 2021, We

Красивые пухлые губы – это мечта каждой девушки. Если вы хотите иметь такие же соблазнительные губы, как у голливудских знаменитостей, можно воспользоваться одним из способов их увеличения. Рассмотрим их более подробно.