0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Медичний центр Medlas спеціалізується на прогресивній апаратній косметології, надаючи вузький комплекс професійних і високотехнологічних послуг за найнижчими цінами.

Найбільш затребуваною з надаваних нами послуг, звичайно, є лазерна епіляція, адже усунення зайвого волосся на тілі - це, без перебільшення, головний біль кожної сучасної дівчини. Чоловіки теж не залишаються осторонь і все частіше цікавляться сучасними методами і технологіями в особистій гігієні та догляді за собою.

Епіляція діодним лазером - найсучасніший, безпечний і, найголовніше, безболісний спосіб радикального позбавлення від небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла. Те, що раніше здавалося фантастикою, зараз абсолютно реально: нове волосся просто перестає рости всього через 6-8 процедур.

В нашій роботі ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання Американської компанії Wingderm - світового лідера з виробництва апаратів для лазерної косметології і медицини. Наші Lasermach і BL-1, крім епіляції, дозволяють проводити також процедури з омолодження і відбілювання шкіри, при якій світло діодного лазера стимулює клітини шкіри до вироблення нового колагену, в результаті чого шкіра стає більш молодою, підтягнутою, прибираються навіть глибокі зморшки.Лікування акне з застосуванням діодного лазера також відмінно себе зарекомендувало в усьому світі.

Під впливом лазерного випромінювання відбувається знезаражування пір, знімаються запалення, нормалізується вироблення шкірного сала. Даний метод позбавлення від акне абсолютно безпечний і може застосовуватися з 18 років.