0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00
Карбоновый пилинг

Карбоновий пілінг

Карбоновий пілінг; унікальна косметична процедура, покликана усувати косметологічні вилучили і передбачає спільне застосування лазера і карбонового наногелем. Даний формат дає можливість максимально глибоко чистити епідерміс і отримувати ідеальний стан шкіри. Сеанси пілінгу показані при запаленнях, широких порах, різних зморшках, нездоровому кольорі особи і при неправильній його текстурі.
Карбоновый пилинг Как проводится процедура

Як проводиться процедура

Клініка Medlas включає в перелік послуг, що надаються карбоновий пілінг, замовити який можна за цілком доступну вартість. При цьому схема лікування така:

 • консультація фахівця; при наявності запалень призначається відповідна терапія;
 • проведення тесту на переносимість карбонової кислоти;
 • очищення шкіри і нанесення карбонової маски, до складу якої входять мінеральні масла і дрібнодисперсний вугілля;
 • обробка лікувальних зон лазером.

Особливість процедури полягає в комплексному впливі. Спочатку гель витягує токсини і різні забруднення з пір. Коли починає діяти лазер, речовина розбивається разом з омертвілими клітинами шкіри на дрібні частинки. В результаті очищення відбувається стимуляція вироблення еластину і колагену. Шкіра стає оновленою і більш здоровою.

В чем преимущества карбонового пилинга

У чому переваги карбонового пілінгу

Дана процедура досить затребувана у клієнтів нашої клініки, і поясненням цьому є безліч причин:

 • висока ефективність отриманого результату і доступна вартість послуги;
 • безболісність і комфорт для пацієнта, при цьому немає ніякої необхідності проводити знеболення; сам процес супроводжується невеликими пощипування;
 • лікування не передбачає сезонності; його можна проводити в будь-який час року;
 • часу на реабілітацію не потрібно - по завершенні сеансу наші клієнти відразу повертаються до звичного способу життя;
 • ефект, помітний після першого відвідування косметолога.

До протипоказань для цієї процедури відносять цукровий діабет, наявність грубих рубців, новоутворення на шкірі, вагітність і лактацію, а також розлади психіки.

В іншому карбоновий пілінг доступний для всіх, незалежно від віку. Ефект триває зазвичай не менше 2 3 місяців. Ми запрошуємо приходити до нас всіх, кому потрібно усунення проблем зі шкірою. У нашому арсеналі & mdash; досвід справжніх професіоналів, новітня якісна апаратура, інноваційні технології та гідна ціна.

Не відкладайте на завтра те, що можна зробити вже сьогодні & mdash; і ви повернете красу і здоров'я разом з клінікою Medlas.

Записатися

Карбоновий пілінг в Києві: Глибоке очищення и Ефективне омолодження

Карбоновий пілінг – неінвазивний метод омолодження шкіри з її одночасним глибоким очищенням. Під час процедури відбувається вплив лазера на шкіру і обробка шкірного покриву спеціальним наногелем. Це препарат на основі діоксиду вуглецю (карбон), тому процедура омолодження і чищення носить ще одну назву – пілінг вуглецевий.

Лазерний карбоновий пілінг для обличчя: показання

Сеанси рекомендовано проводити при наявності:

 • перших ознак в'янення;
 • постакне;
 • вугрового висипання;
 • зайвої сальності шкіри;
 • тьмяному кольорі обличчя;
 • пігментації;
 • куперозу;
 • камедонів.

Сеанси показані при акне, розширених порах, неестетичній текстурі шкіри. Після лікування шкіра виглядає молодшою, здоровою, чистою і підтягнутою. Протипоказанням до проведення лікування є серйозні системні патології і будь-які гострі стани.

Карбоновий пілінг: ціна, переваги та особливості процедури

І лазер, і вплив карбону відрізняє м'якість дії. Після процедури відбувається швидке відновлення в порівнянні з іншими методами, де використовують інші, більш агресивні пілінги, що вимагають певних відновлювальних заходів. Діоксид вуглецю не викликає алергічних реакцій, відчуття болю і дискомфорту. У методі є незначний список протипоказань і практично відсутні побічні ефекти. Ще один плюс методики – можливість призначати сеанси в будь-який час року.

Карбоновий пілінг (ціна вказана в прайсі) – універсальна процедура з очищення та ефективного омолодження, одна з найбільш затребуваних послуг центрів краси.

Лазерний карбоновий пілінг в Києві: як проходить процедура?

Ніякої складної підготовки не потрібно. Алгоритм дій косметолога наступний:

 1. Нанесення наногеля.
 2. Очікування його висихання.
 3. Обробка шкіри лазером.
 4. Нанесення заспокійливої маски.

Тривалість сеансу – від 45 хвилин до однієї години. Звичайний рекомендований курс – п'ять процедур; наступні сеанси проводять через один-два тижні. Індивідуальний план розробляє фахівець, виходячи з особливостей шкіри пацієнта і позначених завдань.

Як «працює» карбоновий пілінг у Києві?

Промінь лазера прогріває шкіру. Завдяки наногелю тепло проникає в епідерміс, а вуглець під його дією «вибухає». Очищення шкіри і відлущування відмерлих клітин відбувається інтенсивніше і ефективніше.

Результат:

 • Шкіра оновлюється, перетворюється.
 • Пори звільняються від накопичених токсинів і шлаків, природних і зовнішніх забруднень.
 • Під впливом лазерного випромінювання стимулюється синтез колагену, підвищується пружність, особа стає візуально молодше і свіже.

Карбоновий пілінг у Києві успішно вирішує ряд ключових проблем, особливо коли мова йде про проблемну шкіру – зменшує запальні процеси, нормалізує виділення себума, призводить до звуження і очищення пір, вирівнює шкірний рельєф, омолоджує обличчя.

Звертаємо Вашу увагу: це універсальний і надзвичайно ефективний б'юті-метод, адаптований під будь-який тип шкіри. Запрошуємо Вас відвідати нашу клініку, записавшись в будь-який зручний час!

Задати питання