0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Видалення перманентного макіяжу в Києві в клініці Медлас

Перманентний макіяж, безумовно, пройшов довгий шлях. Особливо це було в останні пару років, можливо, десятиліття, коли багато нових косметичних та косметологічних процедур стали надзвичайно популярними та дещо доступнішими.

В даний час в морі людей, і особливо жінок, шанси зіткнутися з жінкою, яка пройшла косметичну процедуру, досить високі. Вони можуть включати мікроблейдінг брів, татуаж підводки для очей або навіть мікропігментацію шкіри голови, яка була популярна як для чоловіків, так і для жінок. Однак, що відбувається, коли пацієнт хоче видалити перманентний макіяж?

Як і чим провести видалення перманентного макіяжу в Києві вирішує дипломований лікар. Спеціаліст підбирає відповідну методику і визначає кількість сеансів після зовнішнього огляду шкіри пацієнта і з урахуванням безлічі додаткових факторів:

  • глибини залягання;
  • чутливості шкіри;
  • насиченості пігментів.

До недавнього часу використовувалися не зовсім безпечні методи (хірургічне висічення, дермабразія, коагулювання інфрачервоним випромінюванням). Зараз в клініках естетичної медицини використовують більш прогресивний спосіб – видалення макіяжу / татуажу за допомогою лазерного променя.

Лазерне видалення перманентного макіяжу повік

Для отримання хорошого результату потрібен величезний досвід і володіння спеціальними техніками. Тільки кваліфікований фахівець в умовах клініки здатний провести видалення перманентного макіяжу, не допустивши пошкоджень ніжної шкіри навколо очей, перегріву тканин, дискомфорту для пацієнта і розвитку ускладнень (рубців, опіків, шрамів).

Видалення перманентного макіяжу брів лазером: показання до процедури

У салонах краси використовують високодисперсні барвники. Вони вводяться під верхні шари шкіри. Якщо тату має підвищену стійкість і тримається протягом усього життя, то татуаж видно приблизно три-п'ять років.

Коли потрібне видалення татуажу або його корекція?

З плином часу клітини шкіри розчиняють барвник, макіяж тьмяніє і розпливається. В цьому випадку виникає необхідність в його видаленні або корекції.

Видалити татуаж можна в будь-який час при зміні модних тенденцій або якщо він перестав подобатися. Інноваційні лазерні апарати з ультракоротким пульсом генерують необхідну довжину хвилі і дозволяють провести процедуру якісно.

Видалення перманентного макіяжу губ лазером

Для видалення фарби різного кольору необхідно налаштувати апарат і підібрати відповідну довжину хвилі лазерного променя. Тому слід серйозно поставитися до вибору клініки. Тільки в солідних центрах з хорошою репутацією і відгуками є якісне обладнання для видалення від усіх типів татуажу, включаючи макіяж губ.

У нашій клініці процедури з видалення макіяжу проводяться досвідченими фахівцями за допомогою найкращого обладнання. Інноваційні методики допомагають позбутися від будь-якого виду перманентного макіяжу.

«Плюси» процедури:

  • малоінвазивність;
  • відсутність необхідності в спеціальній підготовці до процедури;
  • невеликий відновлювальний період;
  • гарантований ефект.

Лазерне видалення перманентного макіяжу (ціна в прайс-листі) – найбільш оптимальний варіант. Застосування лазера в точно розрахованих алгоритмах і високий професіоналізм лікарів-косметологів виключає будь-яку ймовірність негативних результатів.

Задати питання