0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00
Удаление татуажа

Видалення тату

Незважаючи на те, що татуювання; це своєрідна ідентифікація тіла на все життя, багато людей роблять їх необдумано. У зв'язку з цим кількість клієнтів, що бажають позбутися від небажаного малюнка, щороку не зменшується. Клініка Medlas надає таку послугу, рекомендуючи метод видалення лазером. Цей спосіб вважається найпопулярнішим в силу своєї ефективності, а також мінімальної травматичності. Лазер дає можливість оперативно і максимально комфортно вивести малюнок будь-якого розміру. При цьому фахівці вибирають певний тип лазерного апарату, виходячи з кольору і глибини нанесення пігменту.
Удаление тату Как это происходит

Як це відбувається

Принцип усунення татуювання з використанням лазера полягає в проходженні ультракоротких імпульсних хвиль. Вони проникають в барвник і руйнують його на дрібні частки. Потім відбувається поглинання цих частинок макрофагами клітинами імунної системи організму. Після цього відбувається виведення в лімфосистему, де вони руйнуються і йдуть через нирки. Цей процес абсолютно нешкідливий, до того ж він дозволяє очищати організм від бактерій та інших непотрібних речовин.

Видалення тату передбачає застосування одного з чотирьох різновидів лазера:

 • рубіновий дозволяє виводити зелений, синій і чорний пігмент;
 • олександритовий за специфікою дії ідентичний з попереднім, але при цьому діє набагато швидше;
 • неодимовий відмінно усуває нанесені на великій глибині під шкірою і різнокольорові татуювання - завдяки дії світлового випромінювання різної довжини;
 • ербієвий видаляє тату різних відтінків з невеликої глибини під шкірою.

Перед процедурою дерма обов'язково обробляється анальгетиком, потім починається робота лазером. Процес може тривати від 10 до 45 хвилин. При цьому потрібно відзначити наступні переваги:

 • безболісність, безкровність процедури;
 • безслідне видалення малюнка;
 • точкове видалення, без травматизації шкіри навколо;
 • швидкий ефект, помітний відразу.

Завершальним етапом є нанесення на оброблену ділянку загоювального засобу, що містить пантенол.

Після процедури на шкірі можуть бути почервоніння і невеликі набряки. Іноді з'являється скоринка, яку не можна чіпати вона сама відпаде через пару днів. Звертаючись до клініки Medlas за послугою з видалення тату, кожен клієнт може розраховувати на якісний результат і повну відповідність обладнання стандартам безпеки.

Записатися

Професійне видалення тату у Києві

Лазерне видалення тату відносять до косметологічної неінвазивної процедури, що дозволяє назавжди позбутися від одноколірних, чорних і кольорових зображень на будь-яких ділянках тіла. Малюнок блідне вже після проведення першої процедури. В ході сеансу під дією лазерного променя фарбувальний пігмент починає виводитися з поверхні шкіри. Освітлюючий ефект лазера зберігається протягом наступних декількох діб після обробки шкірного покриву.

Видалення тату: особливості та «плюси» лазера

Даний метод відносять до найбільш ефективних і прогресивних технік. Як правило, апаратна лазерна методика не викликає будь-яких значущих побічних ефектів, так як лазерний промінь володіє щадною дією на шкіру.

Єдина умова успішності процедури – звернення в спеціалізований медичний центр з солідною репутацією. Тільки в цьому випадку існує гарантія того, що на шкірі не залишається неестетичних шрамів, рубців, горбків, значної зміни кольору шкірного покриву і його структури та інших дефектів.

Видалення тату у Києві: показання до проведення процедури і її переваги

В ході сеансів можна позбутися від професійних і кустарних зображень будь-якого характеру і складності, різної площі покриття, незалежно від використовуваного пігменту і глибини його нанесення. Вивести тату (Київ) можна, записавшись на прийом в клініку. Показанням до проведення сеансу є особисте бажання клієнта.

Зверніть увагу на переваги процедури, які забезпечує лазерне видалення тату, проведене в умовах медичного спеціалізованого центру:

 • поступове, але стабільне очищення шкіри від фарбувального пігменту;
 • збереження цілісності шкіри;
 • висока ефективність (близько 100%);
 • безболісність.

Видалення татуажу проводиться без застосування анестетиків, не вимагає спеціальної підготовки і тривалих дорогих медичних обстежень. Реабілітаційні заходи не потрібні.

У нашій клініці лазерної медицини і косметології практикуються сучасні безпечні і надзвичайно ефективні методи. Звести тату можна за допомогою лазерного променя. Процедура, проведена досвідченим лікарем-косметологом, не залишає шрамів і не призводить до утворення некрасивої рубцевої тканини.

Ми використовуємо спеціальні апарати і застосовуємо особливі методики, що дозволяють без негативних наслідків позбутися малюнка будь-якої складності, виконаному в будь-якому кольорі. Видалення тату (ціна вказана в прайс-листі) не доставляє пацієнтові ніякого дискомфорту.

Зверніть увагу: зазвичай, повне видалення тату за одну процедуру не представляється можливим. Це складний багатоступінчастий процес, що вимагає високої кваліфікації косметолога і великого досвіду роботи. Сеанси проводяться з певною частотою, зазвичай, не частіше одного разу на тридцять днів. Кількість процедур, їх час і послідовність залежить від застосовуваних фарб, глибини і щільності їх забивання, а також загальної площі всього малюнка.

Задати питання