0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Цифрова дерматоскопія (метод епілюмінісцентної мікроскопії) рекомендується проводити в разі новоутворень на шкірі, що викликають певні сумніви у лікаря. Це надзвичайно ефективний, доступний, абсолютно нешкідливий і безболісний спосіб виявлення шкірних патологій.

Дерматоскопія в Києві: навіщо потрібно дослідження

Суть цього неінвазивного методу діагностики полягає в застосуванні спеціального апарату – дерматоскопа з метою вивчення новоутворення або будь-яких інших змін на шкірі під багаторазовим збільшенням.

Як проходить цифрова дерматоскопія в Києві

Обстеження не вимагає спеціальної підготовки пацієнта і дещо нагадує ультразвукову діагностику. Апарат прикладають до певних зон тіла. Дерматоскоп збільшує зображення і висвітлює шкіру яскравим світлом. В ході процедури можна сфотографувати сильно збільшене зображення або при необхідності ще збільшити картинку для ретельної, більш детальної і якісної діагностики.

Картинка виводиться на монітор комп'ютера, і лікар отримує можливість побачити:

  • родимки і пігментацію;
  • будова епідермісу;
  • межі зовнішнього шару шкірного покриву і дерми;
  • сосочкові шари та ін.

ПОтриманий результат зберігається в базі даних. Лікар може спостерігати за пацієнтом в динаміці і простежувати будь-які зміни.

Процедура проводиться:

  1. Для вивчення структури шкіри і визначення симетричності новоутворення, характеру пігментації і особливостей кровообігу в уражених зонах.
  2. З метою постановки діагнозу, простежування результатів лікування та їх коригування в разі медичних показань.

Після досліджень фахівцем підбирається план допомоги пацієнту з урахуванням встановленого діагнозу, ступеня прояву патології, наявності або відсутності супутніх проблем і ряду інших факторів.

Важливо! Як правило, до лікарів звертаються тоді, коли симптоматика будь-якого шкірного захворювання яскраво виражена, тобто стан вже запущено. Не варто ризикувати своїм здоров'ям! Для запобігання небезпечних наслідків шкірних проблем необхідно регулярно відвідувати лікаря і проводити призначені фахівцем обстеження.

Дерматоскопія (ціна вказана в прайсі) дозволяє швидко і грамотно виставити або уточнити діагноз, провести диференціювання доброякісних і злоякісних новоутворень шкірного покриву і визначити різні захворювання шкіри. Телефонуйте і записуйтеся на прийом!

Задати питання