0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Відвідування спеціалізованого медичного центру необхідно не тільки з метою лікування наявних виражених ознак дерматологічного захворювання, але і для раннього виявлення і профілактики найрізноманітніших патологій організму.

Дерматолог у Києві: консультація досвідченого фахівця – чому це важливо?

В ході зовнішнього огляду і на підставі результатів досліджень вдається своєчасно виявити різні патології організму і запобігти переходу хвороби в форму, яка складно піддається лікуванню, з хронічним перебігом. Крім того, шкірний покрив – це своєрідне дзеркало, в якому відбивається стан і робота абсолютно всіх без винятку внутрішніх органів. Будь-який функціональний збій може позначитися на стані шкіри обличчя і тіла. Це викликає фізичний і психологічний дискомфорт і вимагає прийняття грамотного рішення щодо усунення проблеми.

Конфіденційна консультація дерматолога у Києві: як проходить прийом у лікаря?

Фахівцеві важливо визначити точну причину появи симптомів і впливати на механізм їх утворення, а не тільки прибрати негативні ознаки. Тому, консультація дерматолога включає:

  • ретельний зовнішній огляд пацієнта;
  • збір анамнезу;
  • призначення лабораторно-діагностичних заходів;
  • розробку персонального алгоритму лікування.

Консультація дерматолога дозволяє в ході прийому прийняти рішення про відвідування пацієнтом суміжних фахівців. У ряді випадків це потрібно для уточнення діагнозу і вироблення спільної тактики лікування.

Увага! При наявних медичних показаннях важливо провести комплексні дослідження для диференціальної діагностики шкірних новоутворень (виявлення злоякісних і доброякісних пухлин). В цьому випадку у пацієнта беруться матеріали для лабораторних аналізів – на посів (мікроскопія для визначення збудників хвороби), а також матеріали для гістологічних і цистологічних досліджень.

Що включає в себе консультація дерматолога

Точна діагностика і грамотно підібране лікування дозволяє досягти позитивних результатів в найкоротші терміни і уникнути небезпечних наслідків захворювання. Ціни на консультацію (дерматолог) в нашій клініці більш, ніж доступні. Вона необхідна при появі шкірного висипу, вугрів, алергії, ущільнень на шкірі, фурункулів та інших неприємних симптомах. Регулярне відвідування лікаря необхідно також при відсутності ознак хвороби з метою профілактичного огляду. Записатися до лікаря-дерматолога можна в будь-який зручний час.

Задати питання