0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00
555

Лазерна епіляція

Небажана рослинність на обличчі або тілі; досить поширена проблема, що має на увазі безліч методів боротьби. Але, як показує практика, найефективнішим є спосіб лазерної епіляції. Ця послуга входить до переліку надаваних клінікою Medlas, і передбачає деякі особливості. У чому суть процесу?
Записатися
555

У чому суть процесу?

Як випливає із самої назви, усунення волосків в даному випадку здійснюється за допомогою лазера. Даний спосіб абсолютно нешкідливий і безпечний, а тому користується великим попитом на у клієнтів нашої клініки. Методика діє надзвичайно просто. Лазерна енергія впливає на фолікул, в результаті чого він руйнується.Позбавлений кореня, волосок не може рости повторно. При видаленні світлого волосся, в яких відсутня меланін, використовується спеціальний неодимовий лазер. Завдяки йому волосся не тільки спалюється, але і відбувається вплив на живлять його капіляри. Також в роботі може бути задіяний: діодний; вимагає курсу в 5-7 сеансу, дозволяє працювати з гладко поголеною шкірі;
Записатися
555

Основні переваги методики

Результат проведення такої процедури проявляється відразу і полягає в наступному: усуваються волоски з будь-якої частини тіла, шкіра стає гладкою і приємною на дотик; відсутні роздратування, почервоніння і лущення; проводити сеанс можна незалежно від пори року; процедура триває недовго, при цьому неприємні відчуття зведені до мінімуму. Лазерна епіляція в зоні особи або рук доступна для проведення по відросло волосся довжиною приблизно в 1-3 мм. Саме такий фактор гарантує найефективніший результат.
555

Що потрібно знати

Лазерна епіляція протипоказана при вагітності і годуванні дитини, наявності онкології, цукрового діабету і дерматологічних захворюваннях. До початку процедури не можна за два тижні засмагати на сонці, приймати антибіотики, самостійно висмикувати волоски з проблемної зони. Також неприпустимо відвідування солярію або пляжу, а також обробка шкіри спиртовмісними речовинами. Клініка Medlas готова надати послугу з лазерної епіляції, забезпечуючи ідеальні умови її проведення. У нашому розпорядженні є високоякісна техніка, а в компанії працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи.
 

Лазерна епіляція в Києві: ціни, особливості та переваги методу

Лазерна епіляція (ціна вказана в кінці сторінки) – швидке і ефективне видалення волосся за допомогою лазерного випромінювання. Характерна особливість процедури – повна безпека, високий ефект, невеликий список протипоказань і можливість прибрати волосся на будь-якій ділянці тіла.

лазерная эпиляция Киев

Особливості процедури для різних зон тіла

На відміну від традиційних методів біо-депіляції, видалення волосся на обличчі, як і на інших ділянках тіла, вимагає проведення всього одного сеансу в місяць. Курс лікування, що складається з 8-10 процедур призводить до повного припинення росту волосся приблизно на один рік. Однак на швидкість відновлення цього процесу впливає безліч індивідуальних факторів і гормональний фон пацієнта. Тому ефект може зберегтися і на більш тривалий період і скласти від 5 до 8 років. Нерідкі випадки, коли ріст волосся припиняється повністю і назавжди.

Лазерна епіляція бікіні. Під час першого сеансу знищується 20-30% волосяних фолікулів на оброблюваній зоні. При подальших сеансах косметолог працює для руйнування ще 20% цибулин, так як попередній результат повністю зберігається.

Лазерна епіляція глибоке бікіні. Кожен новий сеанс призводить до руйнування 15-20% фолікул. Волосся припиняють зростання, відпадає необхідність в застосуванні електро- або елос-епіляції.

лазерная эпиляция Киев

Лазерна епіляція рук. Волосся після обробки лазером випадає разом з коренем незабаром після сеансу. Всі волоски, що знаходяться у фазі активного росту, поступово випадають протягом 10-12 днів після процедури.

Фахівці рекомендують після пройдених процедур повторити новий курс від двох до трьох разів за 12 місяців, щоб зберегти ефект на більш тривалий термін.

Лазерна епіляція (Київ) в клініці естетичної косметології «Медлас»

У нашій клініці лазерне видалення волосся здійснюється за допомогою новітнього обладнання від провідних світових виробників. Використання новітніх лазерних апаратів дозволяє пропонувати клієнтам преміальні послуги високого європейського рівня.

лазерная эпиляция

Лазерна епіляція в Києві. Звертаємо увагу на переваги процедури, проведеної у нас:

  1. Швидкість виконання. Сеанс не займе багато часу.
  2. Відсутність черг і затишна обстановка. Ми подбали про те, щоб кожному відвідувачу клініки було зручно і комфортно.
  3. Висока ефективність. Небажана рослинність видаляється повністю.
  4. Абсолютна безпека. Ми суворо дотримуємося правил виконання подібних маніпуляцій і забезпечуємо асептичні умови.
  5. Нешкідливість для організму. Лазерний промінь не робить ніякого негативного впливу. Його дія виключно позитивна.
  6. Універсальність методики. Лазерна депіляція підходить всім, незалежно від типу шкіри.

Апарати мають спеціальну вбудовану систему охолодження шкірного покриву. Це забезпечує максимальний комфорт під час сеансу. Після процедури не буває ніякого подразнення, як при звичайних традиційних методах позбавлення від небажаної рослинності. Ви можете записатися на процедуру в зручний для себе час. Лазерна епіляція (Київ, ціни вказані в прайс-листі для кожної зони тіла) – це найбільш оптимальний спосіб позбавлення від небажаного волосся на обличчі і тілі!

Задати питання