0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Лазерна епіляція стегон в Києві в клініці Медлас

У той час як такі методи, як воскова епіляція, вищипування і гоління, пропонують тільки тимчасові рішення, лазерна епіляція стегон в Києві допоможе досягти більш постійних результатів, без дискомфорту від побічних ефектів, таких як вросле волосся і подразнення шкіри.

Лазерна епіляція на стегнах працює, направляючи на волосяні фолікули концентрований промінь світла. Коли це світло поглинається пігментом волосся, фолікул пошкоджується, перешкоджаючи відростання. Оскільки лазер селективний до пігменту волосся, дуже світлий колір волосся, такий як блонд, червоний і сірий, може бути більш важким для лікування. Для досягнення найкращих результатів потрібно кілька процедур з інтервалом від 8 до 12 тижнів; постійне зменшення небажаного волосся можливе всього за шість-вісім процедур.

Послуга лазерна епіляція стегон не тільки забезпечує ідеально гладку шкіру швидко і надовго: за допомогою новітнього діодного лазера значно спрощуються регулярні доглядові процедури за ногами і істотно економиться час.

Нерідко традиційні методи (гоління і застосування інших видів епіляції і депіляції) не дають можливості швидко і ефективно впоратися з проблемою. Перешкодою до проведення класичних процедур стає:

  • індивідуальна негативна реакція шкіри (алергія, гіперемія шкіри, висипання та ін.);
  • надмірне зростання волосків на стегнах і тілі;
  • занадто жорстке і помітне на стегнах і ногах волосся.

Багато пацієнтів проводять лазерну епіляцію через відсутність часу на щоденний догляд за собою. У ряді випадків звернення в клініку естетичної медицини стає єдино вірним рішенням при необхідності знищення занадто швидко зростаючого волосся.

Лазерна епіляція стегон в Києві: показання до процедури і переваги звернення в нашу клініку

Процедура, проведена в нашій клініці європейського зразка, допоможе позбутися від зайвого волосся і забути про необхідність регулярного гоління і неприємні відчуття, пов'язані з традиційними методами.

Позбавлення від небажаної «рослинності» за допомогою діодного лазера показано також при наявності у пацієнта наступних проблем:

  • фолікуліту;
  • врослих волосків;
  • занадто швидкого росту волосся;
  • при рясній «рослинності».

Лазерна епіляція стегон, ціна вказана на сторінці сайту, проводиться у нас на новітньому, надзвичайно потужному діодному лазері Lasermach: американський апарат обраний нами, як найкращий у світі косметологічний прилад для проведення епіляції на різних ділянках тіла та обличчя (2020 рік, рішення Європейської Асоціації професійних лікарів-косметологів).

Зверніть увагу на важливу деталь:

не всі з різних причин можуть використовувати класичні способи позбавлення від непотрібного волосся. У ряду пацієнтів після багатьох популярних методів (звичайна депіляція, гоління, біодепіляція та ін.) виникають неприємні наслідки – ефект «Синьої Бороди», хворобливість, пошкодження шкірного покриву, подразнення, почервоніння шкіри, запальні процеси (аж до формування фурункулів) і т. д.

Лазерна епіляція на стегнах до і після показує, що метод є найпрогресивнішим і вигідно відрізняється від класичних. Запрошуємо в нашу клініку в зручний для Вас час!

Задати питання