0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

 Лазерна епіляція гомілок в Києві в клініці Медлас

Лазерна епіляція гомілок в Київі є безпечною, ефективною альтернативою трудомісткому і часто хворобливому процесу видалення небажаного волосся. Наш винятковий персонал – це професійно навчені медичні естетики і техніки, сертифіковані у використанні всього нашого медичного обладнання для лазерної епіляції.

У той час як такі методи, як воскова епіляція, вищипування і гоління, пропонують тільки тимчасові рішення, лазерна епіляція гомілки допоможе досягти більш постійних результатів, без дискомфорту від побічних ефектів, таких як вросле волосся і подразнення шкіри.

Результат такої затребуваної послуги, як лазерна епіляція гомілки безпосередньо залежить від двох важливих факторів – кваліфікації косметолога і апарату, на якому виконується процедура; варіант використання дешевого обладнання навіть не розглядається. Уваги заслуговують тільки оригінальні сучасні апарати – діодні лазери.

Лазерна епіляція гомілок за допомогою Lasermach (Виробництво США)

Це визнаний світовий лідер у сфері виробництва обладнання для косметології та естетичної хірургії. У 2020 році Європейська асоціація косметологів назвала лазер найкращим у світі, адже даний апарат забезпечує точне фокусування лазерного променя на задану глибину. Досвідчений фахівець підбирає потрібні параметри роботи лазера виходячи з особливостей будови волоса пацієнта, структури і жорсткості волосків і інших нюансів. При використанні американських діодних лазерів не відбувається надмірного нагріву шкірного покриву, що нерідко трапляється в разі застосування китайських аналогів.

Лазерна епіляція гомілки: ціна процедури і принцип її дії

Механізм дії видалення волосся за допомогою лазера наступний:

  • Лікар виставляє параметри – спеціально підібрану хвилю.
  • Вузьконаправлений пучок хвиль проникає в шкірний покрив на певну глибину (не більше двох-трьох міліметрів).
  • Лазер не зачіпає шкіру, впливаючи суто на корені волосків.

Підсумок процедури:

Через спалахи лазера волоски нагріваються зсередини. Відбувається руйнування волосяних фолікул і кровоносних судин, що їх живлять, тому волосся випадає разом з корінням протягом 10-12-14 днів після сеансу.

Вартість процедури залежить від тривалості курсу і індивідуальних факторів.

Гомілки, лазерна епіляція. Скільки потрібно сеансів?

Всього потрібно від 6 до 10 процедур для знищення всіх фолікул, що знаходяться в стадії активного росту. Повторні маніпуляції проводять тоді, коли волоски стають візуально помітні і доступні для обробки.

Лазерна епіляція гомілки в Києві

У клініці пропонуються якісні косметологічні послуги преміум-рівня. Ми дбаємо про свою репутацію, дорожимо нашими клієнтами і не використовуємо дешевих китайських приладів. Наша клініка оснащена новітніми дуже потужними діодними лазерами (США) Lasermach.

Найкраще в світі американське обладнання дозволяє провести процедуру максимально швидко, надзвичайно ефективно і безболісно. Лазерна епіляція гомілок з колінами в Києві (ціни в прайсі) здійснюється нашими досвідченими лікарями-косметологами з урахуванням індивідуальних особливостей волосся і шкіри пацієнта. Ми готові попрацювати з Вами і зробити Ваші ноги ідеальними. Записуйтеся на консультацію в зручний час.

Задати питання