0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Лазерна епіляція обличчя в медичному центрі Медлас

Традиційні методи видалення волосся на обличчі завжди були звивистими. Такі методи, як пінцет, гоління, шарбування і воскова епіляція, досить болючі і забезпечують тільки тимчасові рішення. Крім того, зайняті люди обурюються часом, витраченим на ці примітивні методи, а повторне використання цих методів є абразивним і шкідливим для шкіри, і з часом може статися постійне пошкодження шкіри. Навіть сучасний електроліз далекий від ідеалу – болісний, дорогий і виснажливий, зазвичай, вимагає великої кількості сеансів лікування. Ось де в центрі уваги опиняється лазерна епіляція обличчя.

Наш медичний центр Медлас пропонує ідеальне рішення для постійного видалення небажаного волосся на обличчі – лазерну епіляцію обличчя в Києві. Ми вміло поєднуємо найсучасніші лазерні технології з вмілим художнім застосуванням. Це і наше задоволення, і наша спеціальність – надавати процедури лазерної епіляції, які є максимальними з точки зору комфорту, майстерності і приємних результатів.

Волосся на обличчі, незалежно від їх структури, жорсткості і кольору завжди асоціюються з не доглянутістю. Це викликає відчуття невпевненості в собі і психологічний дискомфорт.

Кращі способи видалення волосся на обличчі

Як і багато жінок, велика частина чоловіків використовує класичні способи позбавлення від рослинності на щоках і підборідді і над верхньою губою. Це гоління, висмикування волосків пінцетом, зрізання ножицями і шугарінг. Але всі перераховані методи пов'язані з високими ризиками негативних наслідків – подразненням, шкірними реакціями і висипаннями, порізами та ін.. Найпрогресивнішим і дієвим методом визнаний лазер. Методика має незаперечні плюси в порівнянні з будь-якими іншими процедурами.

Скільки потрібно процедур

Якісна лазерна епіляція жіночого обличчя складається з декількох процедур (5-10 сеансів). Їх точна кількість, необхідна для кардинального вирішення проблеми, залежить від індивідуальних факторів і визначається лікарем-косметологом після консультації; як правило, за один сеанс не вдається повністю знищити волосся.

Скільки коштує лазерна епіляція на обличчі в Києві?

Лазерна епіляція жіночого обличчя проводиться на кращому в світі сертифікованому обладнанні, що не має аналогів, а його особливостями є:

  • наявність ефективної системи для миттєвого охолодження шкіри;
  • створення підвищеного комфорту для пацієнта;
  • висока потужність;
  • швидкість знищення волосся і фолікул.

Проведення сеансу не пов'язано ні з якими негативними відчуттями, не вимагає складних підготовчих маніпуляцій і займає невеликий проміжок часу; остання якість надзвичайно важлива для зайнятих людей, адже ми цінуємо Ваш час і прагнемо надати якісні послуги максимально швидко.

Американський діодний лазер від компанії Lasermach призначений для надання професійних послуг преміум-рівня. Про якість косметологічного обладнання свідчить висока оцінка апарату, яку дала Європейська асоціація професіоналів – лікарів-косметологів (у 2020 році). Саме з цієї причини ми використовуємо для видалення волосся саме цей апарат.

Лазерна епіляція обличчя чоловіків

Наше завдання – пропонувати пацієнтам послуги найвищого класу. Лазерна епіляція обличчя (ціна – прайс) дозволяє представникам сильної статі завжди виглядати бездоганно і економити тимчасові і грошові ресурси на щоденні доглядові процедури. Нагадуємо: успішність чоловіка в соціумі багато в чому залежить від його зовнішності!

Задати питання