0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Лазерна епіляція ніг недорого в Києві в клініці Медлас

Уявіть, що Ви можете скоротити свій час в душі вдвічі. Подумайте, як це – прокинутися і вибрати наряд, не підраховуючи кількість днів з тих пір, як в останній раз голили ноги. Подумайте про те, як було б вільно ковзати рукою по ногах і завжди відчувати ту ж саму гладкість, як одразу після гоління. Лазерна епіляція ніг недорого в Києві безпечно і ефективно забезпечує ці результати всього за кілька процедур.

За допомогою цієї безпечної та ефективної процедури видалення волосся Ви можете відмовитися від щоденної процедури бритви і скасувати щомісячні зустрічі з воском. Після серії процедур Ви будете насолоджуватися зменшенням волосся в найбільш трудомісткій в плані гоління області свого тіла. Лазерний промінь дозволяє домогтися просто ідеальної шкіри ніг – гладкої, рівної, шовковистої. Для забезпечення хорошого результату в центрах косметології застосовуються спеціальні косметологічні апарати.

Дія лазера

В ході сеансу лазерний світловий потік здатний проникнути на задану глибину і повністю зруйнувати волосяні фолікули. Параметри роботи приладу визначає фахівець персонально для кожного пацієнта. Підсумок процедури – випадання волосся, припинення росту нової рослинності.

Лазерна епіляція ніг: ціна, особливості процедури, що проводиться в клініці

На різних частинах тіла волосся можуть відрізнятися за зовнішнім виглядом і структурою. Не має значення, яка шкіра у пацієнта, однакова структура волосся і яка їх жорсткість. Сучасні косметологічні апарати дозволяють провести процедуру епіляції максимально ефективно і позбавити від волосся назавжди, незалежно від перерахованих індивідуальних факторів.

Лазерний промінь здатний досить швидко і безболісно для пацієнта розправитися з будь-якими волоссям, впливаючи як на сам волосок (мелатонін), так і на активні фолікули.

Після процедури руйнуються і випадають:

  • щільні і жорсткі;
  • м'які, тонкі пушкові;
  • темного кольору або світлі волоски.

Тільки досвідчений косметолог здатний визначити індивідуальний план дій і підібрати оптимальні техніки.

Звернути увагу. У ряді випадків для різних зон нижніх кінцівок потрібна різна кількість сеансів. У тих місцях, де волосся майже не видно, і вони м'які, досить одного сеансу; для гомілок, як правило, потрібна більш ретельна детальна обробка і повторні процедури.

Лазерна епіляція ніг повністю: як проводиться процедура?

Ми працюємо на найкращому в світі діодному лазері Lasermach. У 2020 році цей апарат отримав звання кращого (видано Європейської асоціацій косметологів). Процедура, яку проводимо ми, відрізняється:

  • повною безболісністю;
  • гарантованим результатом;
  • високим ефектом.

Після проведеного сеансу не буває негативних побічних ефектів, алергії і врослого волосся.

Лазерна епіляція ніг в Києві (ціна вказана на сайті) – це процедура преміум-класу, яка доступна кожному. Пройшовши лікувальний курс, що складається всього з декількох сеансів, Ви зможете забути про гоління ніг і інших способах депіляції.

Задати питання