0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Лазерна епіляція підборіддя в Києві в клініці Медлас

Зростання волосся на підборідді і шиї є великим утрудненням для багатьох жінок, навіть для тих жінок, у яких ніколи раніше не було цієї проблеми. Причина в тому, що, коли жінкам за тридцять, волосся на підборідді і шиї починає ставати густішим і грубішим, стаючи більш помітними. Цей вид росту волосся схожий на грубе темне волосся, яке, як правило, з'являється на вухах літніх чоловіків. Лазерна епіляція підборіддя в Києві підборіддя і шиї є однією з найбільш поширених процедур в центрах лазерної епіляції.

Традиційні методи боротьби з волоссям на підборідді і шиї, такі як гоління або воскова епіляція, є тимчасовими і повинні часто повторюватися. Ці методи дуже жорсткі і абразивні для шкіри і з часом можуть привести до незворотного пошкодження шкіри. Обличчя – це абсолютно останнє місце, де будь-яка жінка хоче мати пошкоджену шкіру, і, якщо вже на те пішло, останнє місце, де вона хоче, щоб росло темне, жорстке, непривабливе волосся! Тепер є просте, швидке і постійне рішення для відновлення гладкої, красивої шкіри обличчя. Цей процес – лазерна епіляція підборіддя, ціна якого є більш, ніж доступною в нашому медичному центрі Медлас.

Найефективнішим, безболісним і абсолютно безпечним для організму способом позбавлення від небажаного волосся на обличчі є лазерна епіляція підборіддя. За допомогою діодного лазера можна якісно і комфортно для пацієнта видалити рослинність не тільки на обличчі, але і на будь-яких зонах тіла.

Лазерна епіляція підборіддя у жінок: переваги та особливості методу

Відмітна особливість лазерного діодного апарату – м'який, максимально делікатний вплив на шкіру, та швидкість проведення сеансу. На відміну від інших методів епіляції (електро-, елос та інші), де застосовуються електричні імпульси, маніпуляції не супроводжуються ніякими негативними відчуттями, - високий ефект гарантований.

Підсумок процедури:

  • повне позбавлення від волосся і активних волосяних фолікул;
  • відсутність ускладнень, характерних для інших методів;
  • тривалий результат.

Сама процедура займає всього лише кілька хвилин. Лазер діє вибірково, не зачіпаючи ділянки шкіри і не викликаючи перегріву і опіків. Лікар підбирає індивідуальний алгоритм дій, техніку і необхідні параметри для роботи апарату після ретельно зовнішнього огляду шкіри і волосся пацієнта.

Лазерна епіляція підборіддя в Києві

Професійний американський діодний лазер Lasermach названий кращим в світі апаратом, спеціально розробленим для косметологічних клінік і центрів естетичної медицини (версія Асоціації лікарів косметологів, Європа, 2020 рік). У нас в клініці використовується саме цей сертифікований апарат з США. Він вигідно відрізняється від існуючих варіантів косметологічного обладнання.

Лазерна епіляція волосся на підборідді. Переваги процедури з використанням американського діодного лазера:

  • Волосся видаляється назавжди, зростання нового волосся не відбувається.
  • Виключається ймовірність ускладнень, в тому числі вростання волосся, алергія, запалення і інфікування шкіри.
  • Швидкість проведення сеансу.
  • Безболісність.
  • Відсутність необхідності в складній попередній підготовці.
  • Максимальний комфорт для пацієнта.
  • Прийнятна вартість послуги.

Головний пріоритет в нашій професійній діяльності – найвища якість послуг, безпека для пацієнтів, дотримання правил асептики, виключення всіляких ризиків. Ми надаємо косметологічні послуги європейського рівня за розумною вартістю. Лазерна епіляція підборіддя (ціна вказана в прайс-листі) проводиться у зручний для вас час. Чекаємо Вас у нас в клініці!

Задати питання