0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Лазерна епіляція під пахвами в Києві в клініці Медлас

Небажане волосся під пахвами: здається, досить легко уникнути. І все ж якимось чином волосся продовжують з'являтися всюди, не кажучи вже про вросле волосся, кісти та опіки від бритви, які виникають при багаторазовому голінні. Лазерна епіляція під пахвами в Києві при ідеальному зображенні може допомогти зменшити небажане волосся пахв і рук. Спочатку волосся руйнуються з-під шкіри, потім вони повністю випадають. Після того, як пори закриються, докучливі волоски на руках і пахвах зникнуть. Сама процедура займає буквально кілька хвилин.

Ріст волосся в зоні пахв завжди призводить до проблем. Це не просто серйозний естетичний недолік. У пахвових западинах через підвищене потовиділення і надмірний ріст волосся починають посилено розмножуватися бактерії, з'являється неприємний запах. Позбавлення від волосків за допомогою гоління, ваксінга, хімічної депіляції відносять до застарілих методів, що нерідко викликають алергію і роздратування. Частим наслідком некоректної епіляції є вростання волосся і розвиток запального процесу. Крім того, всі перераховані способи дозволяють позбутися від волосся лише на нетривалий термін, тому більш ефективною альтернативою є лазерна епіляція під пахвами.

Лазерна епіляція пахв: сучасний і ефективний метод

У цій зоні тіла шкіра тонша, волоски, зазвичай, не такі жорсткі. Вони ідеально реагують на промінь лазера. Як правило, після першого сеансу вдається повністю зруйнувати 25 – 30% цибулин. Для кардинального знищення фолікул і усунення небажаної рослинності потрібно два-три сеанси; точну кількість процедур і підбір техніки визначає фахівець після зовнішнього огляду шкіри і волосків пацієнта.

Лазерна епіляція пахв (ціна вказана на сторінці сайту клініки) запобігає новому росту волосся в пахвових западинах. Новітній апарат діодний лазер Lasermach (Виробництво США) має сертифікат якості і володіє неперевершеною швидкістю роботи. Він названий кращим лазером в світі в 2020 році (за версією Європейської Асоціації професійних косметологів).

Особливість лазера:

  • якісна система охолодження;
  • забезпечення максимально можливого рівня поглинання меланіном лазерного імпульсу;
  • висока ефективність процедури;
  • безболісність, комфортність і безпека для пацієнта.

Інноваційні лазерні технології дозволяють лікарям клініки проводити сеанси лазерної епіляції різних зон тіла, обробку пахв, в кілька разів швидше, ніж зазвичай, коли використовуються інші апарати.

Чому для даної процедури варто обрати саме Медлас?

Всі процедури лазерної епіляції рук і пахв виконуються висококваліфікованими фахівцями. У нас працюють спеціалісти, які на додаток до своєї професійної підготовки проходять інтенсивну підготовку за найбільш ефективними протоколами. Кваліфіковані лікарі-косметологи нашої клініки завжди готові надати професійну консультацію, підібрати індивідуальний план позбавлення від небажаного волосся для забезпечення максимально швидкого і довготривалого ефекту. При проведенні процедури використовуються особисто підібрані параметри для кожного пацієнта, що дозволяє обробляти виключно стрижень і фолікули волоса, зберігаючи цілісність шкіри. Записуйтеся на прийом за вказаними телефонами!

Носіть одяг без рукавів. Одягайте топи без бретелей. І не хвилюйтеся!

Задати питання