0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Лазерна епіляція рук в Києві в клініці Медлас

Небажаного волосся на руках, здається, досить легко уникнути, та все ж, якимось чином, воно продовжує з'являтися всюди; не кажучи вже про вросле волосся, кісти і опіки від бритви, які виникають при багаторазовому голінні. Лазерна епіляція рук в Києві при ідеальному зображенні може допомогти зменшити небажане волосся пахв і рук. Спочатку волосся руйнуються з-під шкіри, потім вони повністю випадають; після того, як пори закриються, докучливе волосся на руках зникне, а сама процедура відніме у вас не більше кількох хвилин.

До видалення волосся на руках вдаються як жінки, так і чоловіки; особливо процедура затребувана у акторів, зірок шоу-бізнесу, спортсменів, танцюристів. Зараз в провідних клініках косметології та естетичної медицини пропонуються послуги з повного позбавлення від небажаної «рослинності» на руках.

Лазерна епіляція рук: ціни та «плюси» методу

Спосіб кардинально вирішує неестетичну проблему зайвого росту волосся на руках і має безсумнівні переваги в порівнянні з іншими методами позбавлення від небажаної рослинності на тілі (гоління, застосування воску або цукру і т.д.).

До «плюсів» методу відносять:

  • 100% результат;
  • відсутність болю і дискомфорту;
  • виключення негативних побічних ефектів (алергії, подразнення, опіків, запальних процесів, вростання волосків, пошкодження шкірного покриву);
  • універсальність (спосіб ідеально підходить всім, незалежно від кольору волосся, їх жорсткості і структури, а також густоти рослинності).

Багаторазове гоління пахв робить область схильною до врослого волосся, кіст і опіків від бритви. Лазерна епіляція в клініці Медлас – це рішення для небажаного волосся. По-перше, волосся руйнується з-під шкіри і повністю випадає; після цього пори на шкірі закриваються, залишаючи тільки гладку шкіру. Більше ніякого гоління, воскової епіляції, врослого волосся або опіків від бритви.

Для кардинального позбавлення від волосків потрібно пройти повноцінний лікувальний курс. За один сеанс вдається обробити волосяні фолікули, які знаходяться в цей момент у фазі активного росту; неактивні цибулини пробуджуються пізніше, тому завжди буде потрібно проведення повторних сеансів.

Лазерна епіляція рук, ціна в Києві

Вартість послуг залежить від площі оброблюваної поверхні, тривалості загального курсу і деяких інших факторів. Кількість процедур визначається лікарем після огляду пацієнта, виходячи з особливостей росту його волосся.

Лазерна епіляція руки повністю

На якість результату, його довгостроковість і відчуття під час сеансу впливає апаратура, якою оснащена клініка. Не всі сучасні лазерні прилади однаково ефективно справляються з проблемою. Ми застосовуємо унікальний косметологічний лазерний апарат – діодний лазер Lasermach, аналогів якому немає ніде в світі.

Його особливості:

  • неперевершена швидкість роботи;
  • надзвичайно ефективна система охолодження;
  • гарантія повної комфортності під час процедури;
  • найвищий ефект і кардинальне знищення волосся.

За версією Асоціації лікарів-косметологів Європи апарат названий кращим лазером в 2020 р використання цього сертифікованого приладу переводить наші косметологічні послуги в розряд преміум-класу. Лазерна епіляція рук (ціни послуг – в прайсі) – кращий спосіб зробити свої руки красивими і сексуальними.

Задати питання