0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Лазерна епіляція для чоловіків: спина

Волосся на спині і плечах часто є основною причиною збентеження. Традиційні методи його видалення, як правило, дають дуже незадовільні результати в цих областях. Лазерна епіляція спини – це відповідь, яку Ви так довго чекали! Тепер можна отримати дивовижні результати за допомогою цього безболісного, безпечного і високоефективного методу видалення небажаного волосся з великих ділянок тіла.

Самостійно позбутися від зайвого волосся на спині не представляється можливим. Професійна послуга високої якості актуальна для багатьох груп пацієнтів – акторів, танцюристів, гімнастів, плавців, борців та ін.; видаляють волосся на спині також звичайні люди, яким зайва рослинність доставляє дискомфорт.

Лазерна епіляція спини в Києві: ціна, особливості процедури для жінок і чоловіків

Зверніть увагу на загальні правила проведення лікування в умовах спеціалізованої клініки косметології:

  • Сеанси з видалення волосся для їх остаточного знищення і подальшого припинення росту нових волосків проводяться з інтервалами.
  • Кількість процедур, тривалість курсу лікування і дату повторного сеансу визначає лікар-косметолог.
  • Процес може розтягнутися, так як між процедурами в більшості випадків має пройти кілька тижнів.

Механізм дії лазерного променя

Лазерна епіляція спини в клініці поводиться на оригінальному діодному лазері нового покоління. Світловий імпульс діє точково на обраний об'єкт. Лікар виставляє необхідні параметри для коректної роботи апарату. В першу чергу параметри припускають вибір необхідної глибини проникнення лазерного потоку в шкіру.

Лазерна епіляція спини у жінок дає наступний ефект:

  • волосся нагрівається;
  • стрижень руйнується;
  • припиняється живлення волосся через руйнування кровоносної судини;
  • через невеликий проміжок часу волосся випадає.

Лазерна епіляція спини у чоловіків здійснюється за таким же принципом, але, як правило, займає трохи більше часу, ніж у представниць слабкої статі. Вартість процедур визначається декількома факторами – числом лазерних імпульсів, загальною площею обробки і клінічною ситуацією.

Професійна лазерна епіляція спини в Києві

Ми використовуємо якісний професійний лазер діодний (виробник – лідер серед компаній, що поставляють косметологічне обладнання) Lasermach. Лазерна епіляція спини (ціна – дивитися прайс) обумовлена в першу чергу вартістю оригінального косметологічного дорогого обладнання. Американський лазер для епіляції в 2020 р. названий кращим у світі (версія Асоціації професійних косметологів Європи).

Чому саме Медлас?

Лазерний центр Медлас – це найкраща відповідь для індивідуальної, сучасної лазерної епіляції. Незалежно від того, чи хочете Ви трохи «прорідити» або видалити більшу частину волосся, ми можемо задовольнити Ваші потреби. Для нас послуги, які ми надаємо, включають в себе щось більше, ніж просто наукові технології. Правильна лазерна епіляція чоловіків (спина) – це теж вид мистецтва, і ми поєднуємо новітні технології з тонким почуттям естетики. Ви можете бути впевнені, що результат вашого процесу видалення волосся буде бездоганним, без будь-яких очевидних ліній, де закінчується лікування. У цьому різниця між початківцями техніками, що працюють в інших установах, і відданими своїй справі фахівцями, які працюють тут, в нашому центрі епіляції.

Одним із способів досягнення природних результатів є поступове звуження процесу видалення волосся в міру просування по тілу. Якщо клієнт хоче зберегти частину волосся на грудях, ми можемо обійти ключиці і поступово проріджувати волосся в міру просування нижче на грудях. Це залишає природну, красиву обробку з непомітними лініями.

Якщо бажаєте мати бездоганний результат, звертайтеся в нашу клініку. Попередню інформацію Ви можете отримати за телефонами, вказаними на сторінці сайту.

Задати питання