0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Лазерна епіляція верхньої губи в Києві в клініці Медлас

Чи можемо ми почати з того, що немає нічого поганого в волоссі на обличчі, у нас у всіх вони є і, чесно кажучи, кого хвилює, якщо у Вас якесь пухнасте обличчя? Ми, звичайно, не знаємо. Тим не менш, якщо Ви трохи параноїк з приводу «персикового пушку», немає нічого поганого в бажанні видалити його, і якщо вирішите зробити, на Вас чекає маса варіантів на вибір. Залежно від того, що саме виберете, результати можуть бути довгостроковими та надзвичайно ефективними, - такими, як це забезпечує лазерна епіляція верхньої губи в Києві.

Ті, хто боїться болю серед нас, можуть обрати крем для видалення волосся або крем-відбілювач. Або, якщо хочете видалити волосся перманентно, лазерна епіляція над верхньою губою може бути кращим варіантом для Вас.

Колись це було рішення тільки для салонів класу «люкс», лазерні та IPL (інтенсивний імпульсний світло) пристрої тепер доступні в компактних конструкціях, призначених для невеликих областей, таких як верхня губа. Вони можуть забезпечити ефективне напівпостійне видалення волосся, але результати не є миттєвими – їх потрібно використовувати протягом 3-6 місяців, щоб зупинити ріст волосся на різних стадіях, а потім просто для подальшого обслуговування. Безболісне, швидке і якісне видалення волосків, що ростуть на верхній губі можливо тільки завдяки використанню інноваційних лазерних технологій. Лазерна епіляція верхньої губи, ціна якої в нашій клініці більш, ніж доступна – передова косметологічна методика, яка широко використовується в провідних центрах естетичної медицини і косметології.

Лазерна епіляція над верхньою губою: ефект від процедури

Після обробки проблемних ділянок діодним лазером вдається досягти наступних вражаючих результатів:

  • витончення і руйнування волосків за рахунок нагрівання волоса і впливу безпосередньо на мелатонін;
  • значного уповільнення процесу росту нового волосся;
  • руйнування клітин, що живлять волосся;
  • випадання волосків;
  • ефект помітний вже після проходження першої маніпуляції.

Увага! Загальна тривалість ефекту лазерної епіляції залежить, в першу чергу, від реакції організму; на результат надає дію гормональний фон, вік, спадкові фактори, стать пацієнта і т. д.

У деяких пацієнтів волоски можуть зникнути вже після першої процедури і не рости багато років. У інших ріст волосся припиняється на кілька місяців або років. Нерідкі випадки, коли волосся зникає назавжди. Але головною умовою хорошого результату залишається звернення в солідну клініку, де застосовується оригінальна сертифікована апаратура та інноваційні методики.

Лазерна епіляція верхньої губи: ціна та особливості методу

Використання новітнього сертифікованого апарату-діодного лазера Lasermach (від виробника з США) дозволяє домогтися приголомшливих результатів. Апарат відрізняється великою швидкістю роботи і отримав звання кращого лазера в світі, створеного для косметологічних послуг преміум-класу (2020 р., Рішення Асоціації професійних косметологів Європи).

Тривалість лікувального курсу визначається кваліфікованим лікарем клініки, виходячи з багатьох факторів (включаючи особливості будови і індивідуальність структури волосся і шкіри пацієнта та ін. нюансів).

Лазерна епіляція верхньої губи (ціни дивіться в прайс-листі) проходить в кілька разів швидше, ніж будь-який інший вид косметологічної процедури з видалення волосся. Позбутися від усіх небажаних волосків вдається при мінімальній кількості сеансів. При цьому не буває негативних реакцій (подразнення, свербіж, почервоніння, алергія), поява яких характерна для інших видів процедур.

Задати питання