0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Лазерна епіляція живота в медичному центрі Медлас

Лазерна епіляція живота – розумний вибір для чоловіків з надмірною «рослинністю» на животі; у більшості випадків чоловіки з сильним ростом волосся на цій ділянці тіла, також замовляють лазерну епіляцію тіла для своєї області грудної клітини. Фахівці медичного центру Медлас спеціалізуються на епіляції в цих областях, тож клієнти можуть бути впевнені в отриманні індивідуальних планів лікування, розроблених з урахуванням їх особистих переваг, а також типу волосся і шкіри.

Лазерна епіляція білої лінії живота – це більше, ніж просто сучасна наукова техніка; це також вид мистецтва, який вимагає високого рівня підготовки в поєднанні з увагою до естетики. У нашій клініці наші фахівці є експертами, які спеціалізуються на створенні найбільш природних результатів, без очевидних ліній, що показують, де закінчуються процедури з видалення волосся. Наприклад, якщо у чоловіка густе волосся на грудях, які простягаються до області живота, але він вважає за краще залишати трохи волосся на грудях, ми знаємо, як змінити процес лазерної епіляції. Наші техніки поступово звужують епіляцію в міру того, як вони опускаються вниз і навколо передніх грудних м'язів. Цей метод залишає клієнту природний, привабливий зовнішній вигляд.

Надмірний ріст волосся на животі не патологія, але прикрий недолік. У цих випадках кращим рішенням стане звернення в спеціалізований центр естетичної косметології. Провідні клініки практикують таку послугу, як лазерна епіляція (біла лінія живота). Використання діодного лазера нового покоління дає можливість назавжди позбутися від проблеми зайвого росту волосся і зробити шкіру на животі бездоганно гладкою, шовковистою і доглянутою.

Скільки потрібно процедур, щоб позбутися від волосся назавжди

Звичайний курс складається з 5-10 сеансів. Рекомендується дотримуватися певного інтервалу між відвідуваннями косметолога; згодом ріст волосся сповільнитися і сеанси більше не знадобляться. Лазерна епіляція живота у чоловіків через індивідуальні фактори і особливості структури волосся може зайняти трохи більше часу.

Лазерна епіляція живота: суть процедури

Процедура передбачає не тільки нагрівання і руйнування кореня /стрижня волосся, через що рослинність випадає.

Особливості дії світлового діодного імпульсу:

  • Лазер впливає на фолікули волосся, які до моменту проведення сеансу перебували в спокої, тобто були не активними.
  • Через певний проміжок часу вони переходять у фазу зростання, тоді буде потрібно нова процедура.
  • В ході повторного сеансу промінь лазера також впливає на волосяні фолікули, що залишилися цілими під час попередніх маніпуляцій.
  • Підсумок – безболісне позбавлення від рослинності, незалежно від жорсткості і структури волосся і особливостей шкірного покриву.

Лазерна епіляція живота в Києві

У нашій клініці для надання послуг найвищого рівня використовується унікальний лазер Lasermach (Сполучені Штати Америки). Апарат відрізняється наступними характеристиками:

  • наявністю унікальної системи охолодження шкіри;
  • неперевершеною потужністю;
  • швидкістю проведення сеансу.

Змушені попередити, що занижена вартість процедур з видалення небажаної рослинності за допомогою лазера, яку пропонують деякі салони, обумовлена використанням неякісного і малоефективного обладнання. Така процедура пов'язана з підвищеними ризиками негативних реакцій і ускладнень через некоректну роботу приладів, а також недостатньою кваліфікацією косметологів, які не мають відповідної підготовки і належного досвіду.

Хвилює ціна? Лазерна епіляція живота в нас виконується за доступною вартістю і є кращим способом знищення волосся назавжди і без наслідків для шкіри і організму в цілому.

Задати питання