0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Глибока лазерна епіляція зони бікіні в клініці Медлас

Незалежно від того, як саме Ви ставитеся до небажаного волосся на тілі і чи знайома Вам лазерна епіляція зони бікіні, ціна якої в нашій клініці є більш, ніж доступною, пов’язана з методами його видаленням політика завжди була суперечливим питанням. Перебування в ізоляції протягом більшої частини року означає, що для багатьох пошук кращого методу видалення волосся був відсунутий на задній план – ми не відчували необхідності мати безволосі кінцівки, тому що йти було нікуди. Тим не менш, деякі люди вважають за краще відмовитися від методу видалення волосся навіть в нормальних умовах і залишити волосся рости так, як задумано природою (варто пам'ятати, що ми дійсно вирощуємо волосся з різних причин: тепло, гігієна і захист від тертя). Інші вибирають метод видалення волосся, щоб видалити кожну пасмо, що росте нижче їх вій. Це особистий і повністю Ваш вибір.

Бікіні являє собою досить ніжну і делікатну зону, схильну до хворобливих реакцій, алергії і подразнення. Будь-який традиційний вид видалення небажаної рослинності може привести до утворення шкірного висипу, запалення, фурункульозу, почервоніння та ін.. Домашні процедури, на зразок гоління, не дають можливості отримати ідеальний результат, красиву, чисту і гладку шкіру. Досягти необхідного ефекту можна лише за допомогою професійної послуги лазерна епіляція зони бікіні в Києві, ціна якої у нас – одна з найдоступніших в столиці.

Зона бікіні: лазерна епіляція – механізм дії і переваги

Промінь лазера контактує з обраною зоною. Температура поступово зростає, волоски руйнуються. Волосся на лобку зникає назавжди. Таким чином, лазерна епіляція (зона глибоке бікіні) стає єдиним кардинальним способом позбавлення від необхідності регулярно збривати волосся і постійно проводити процедуру депіляції.

Переваги лазера:

  • 100% безпека. Після процедури не залишається шрамів і не утворюється рубцева тканина.
  • Тривалість сеансу приблизно чверть години (точний час залежить від площі оброблюваної зони і деяких інших факторів).
  • Гарантований ефект.
  • Використання на будь-якій шкірі (засмаглій, світлій, темній від природи та ін.)

Настільки високі результати можна отримати тільки в тому випадку, якщо для знищення небажаного волосся застосовується сучасне обладнання нового покоління: апарат працює, знищуючи всі волоски, не пропускаючи жодного.

У нашій клініці використовується сертифікований Американський діодний лазер Lasermach. Він визнаний кращим діодним лазером (Європейська асоціація лікарів-косметологів, 2020 рік). Переваги апарату – більш висока потужність в порівнянні з іншими косметологічними приладами, наявність професійного та естетичного режиму і коротка тривалість лазерного імпульсу.

Лазерна епіляція зони бікіні (ціна вказана в прайсі). Результат застосування лазера (США):

  • високий рівень комфорту під час сеансу;
  • відмінний результат;
  • забезпечення постійного сканування в ході маніпуляцій;
  • швидкість проведення процедури;
  • наявність спеціальної насадки для охолодження шкіри.

Професійна лазерна епіляція зони бікіні в Києві (ціна вказана на сторінці) успішно проводиться всім пацієнтам, незалежно від типу, структури і відтінку шкіри і особливостей волосся. Ми готові прийняти Вас в будь-який зручний час.

Задати питання