0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00
Чистка лица

Чистка обличчя

Життя в сучасних мегаполісах, погана екологія, не завжди здоровий спосіб життя & ndash; це, безсумнівно, накладає вагомий відбиток на стан шкірних покривів особи. Тому процедура по очищенню особи особливо актуальна в наш час для всіх. Як правило, до неї вдаються не тільки жінки різного віку, але і чоловіча частина населення.

Професійне чищення, що проводиться з певним інтервалом, дає можливість боротися з різними дерматологічними проблемами. Перш за все, вона оптимізує вироблення підшкірного жиру, в результаті чого в тканинах активізується процес регенерації і кровообігу. Також дана процедура дозволяє виводити шлаки, звужувати пори, усувати комедони і вугри, вирівняти тон особи.

Чистка лица

Види чистки обличчя

Фахівці застосовують кілька різних методів очищення шкірних покривів. Вибір в даній ситуації залежить від загального стану і типу дерми. Зазвичай використовуються такі методики:

 • механічна - ручна чистка з використанням спеціальної ложки Уно або голки;
 • ультразвукова - самий безболісний спосіб, який передбачає видалення неглибоких забруднень пір ультразвуковими хвилями;
 • комбінована - поєднує в собі ультразвукової та ручної методи, очищає будь-який тип дерми, але небажана при сильно чутливою і сухій шкірі;
 • вакуумна - передбачає застосування спеціального приладу з невеликим ліфтінговим ефектом;
 • лазерна - характеризується агресивним впливом на шари епідермісу, забезпечуючи випалювання шкірних дефектів за допомогою лазерного променя;
 • атравматично - тут використовуються спеціально підібрані кислоти, що враховують тип шкіри, добре прибирає забруднення і при цьому повертає пружність покривів;
 • гальванічна - професійний очищающий розчин наноситься на ділянку шкіри, після чого фахівець впливає на нього електричним струмом.
Чистка лица

Особливості процедури

З огляду на тип шкіри і її стан, фахівець підбирає оптимальний вид процедури, тому не потрібно гнатися за найпопулярнішим варіантом, а краще взяти до уваги рекомендації косметолога. Зазвичай будь-яка методика передбачає одну схему виконання.

Спочатку проводиться звичайне очищення за допомогою косметичних засобів. Потім йде підготовка шкірного покриву до чищення, яка полягає у відкритті пір. Після проведення безпосередньої процедури на шкіру наноситься заспокійливий крем.

Клініка Medlas забезпечить якісну чистку особи, гарантуючи вашій шкірі свіжий і доглянутий вигляд. Записуйтеся на сеанс прямо зараз, і ви відчуєте всі переваги процедури на собі.

Записатися

Чистка обличчя у Києві у клініці Медлас

У великих містах, де погана екологія, стреси, хронічне недосипання і неправильне харчування, у людини можуть виникнути проблеми зі здоров'ям. Це відбивається на стані шкірного покриву: сальні залози починають виділяти багато речовини, яка зберігає шкіру від пересихання. В результаті оновлення клітин загальмовується, а природне очищення шкірного покриву не здійснюється; на поверхні утворюються чорні точки, запалення, почервоніння, зайвий блиск.

У такому випадку необхідна чистка обличчя, яку здійснює досвідчений косметолог. Адже будь-який невірний рух може привести до незворотних наслідків. У клініці Medlas працюють справжні професіонали своєї справи, які використовують сучасне обладнання та унікальні технології. Таким чином, у Вас буде свіжий вигляд.

Види процедури

Чистка обличчя (Київ) повинна проводиться з певним інтервалом часу і допомогти боротися з проблемами. Вона дозволяє оптимізувати процес регенерації, кровообігу, вироблення підшкірного жиру. Після сеансу у пацієнта виводяться шлаки, звужуються пори, усуваються камедони і вугри, вирівнюється тон обличчя.

Кожен фахівець в індивідуальному порядку підбирає методику. Виділяють наступні її види:

 • Механічний метод дозволить ефективно боротися з висипом вугрів, комедонами. Майстер вручну видаляє дефекти і забруднення, а потім відновлює шкірний покрив. Після сеансу наноситься заспокійлива маска. Однак, деякі почервоніння можуть піти тільки через пару днів.
 • Атравматичний спосіб є найбільш ніжним і м'яким. Його виконують в три етапи. На першому наносять шар, який розкриває пори, потім кислоти для розчинення забруднень, а на третьому закривають пори за допомогою маски; шкірний покрив після такої процедури буде чистим і гладким.
 • Ультразвукова чистка обличчя є приємною процедурою. Її проводять за допомогою спеціалізованого обладнання, яке за допомогою ультразвуку очищає шкірний покрив від ороговілих клітин, розгладжує зморшки і відновлює обмінний процес.
 • Комбінована чистка обличчя включає відразу кілька процедур. Така методика відмінно позбавляє від запалень, покращує рельєф обличчя і прибирає розширені пори. Ефект після такої процедури більш стійкий.

При зверненні до нас на Вас чекатиме якісна чистка обличчя, ціна якої є більш, ніж демократичною. Наші фахівці, з урахуванням типу і стану шкіри, підбирають процедуру, тому не варто використовувати тільки популярний варіант – краще взяти до уваги рекомендації косметолога.

Переваги нашої компанії

У клініці Medlas надається високий рівень сервісу клієнтам. Нами швидко і безболісно здійснюється жителям Києва та гостям столиці:

 • Механічна чистка обличчя;
 • Ультразвукова чистку обличчя;
 • Вакуумна чистка обличчя.

Перед проведенням процедури здійснюється очищення шкірного покриву, потім підготовка до процедури, її здійснення і нанесення загоює маски. Ознайомитися з цінами на чистку обличчя в Києві можна на нашому сайті. Ми надаємо своїм клієнтам повний спектр послуг, в штаті працюють тільки досвідчені косметологи, клініка оснащена сучасним обладнанням. Лазерна чистка обличчя – процедура, на яку можна записатися як в онлайн-режимі, так і за вказаними номерами телефону.

Задати питання