0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00
Контурная пластика

Контурна пластика

Ще не так давно контурна пластика сприймалася, як один з видів оперативного втручання при необхідності усунути вади особи. На сьогоднішній день це поняття передбачає впровадження в шари дерми особливих ін'єкційних препаратів, переважно на основі гіалуронової кислоти. Але за великим рахунком, це поєднання різних способів створення ефектної зовнішності, які застосовуються з різними цілями. При цьому вибір методики безпосередньо залежить від безлічі факторів, які неодмінно беруться до уваги фахівцями-косметологами.

Контурная пластика

Плюси контурної пластики

Клініка Medlas пропонує цю процедуру як один з найдієвіших методів корекції, застосування якої має масу переваг:

 • безболісність - перед початком сеансу на оброблювані ділянки шкіри обов'язково наносяться креми з знеболюючу дію;
 • стабільність міміки - речовини які задіюються в процесі, не володіють здатністю паралізувати м'язи, на відміну від ботокса;
 • хороший потенціал для паралельного проведення процедур на декількох ділянках;
 • швидкий і стійкий результат - ефект настає буквально через пару хвилин і може тривати протягом двох років;
 • простоту реабілітаційного періоду - все побічні ефекти йдуть протягом тижня.
Контурная пластика плюсы

Які препарати використовуються?

В арсеналі фахівців-косметологів є безліч особливих засобів - спеціальних філерів для проведення контурної пластики. Якщо розглядати їх з точки зору використовуваного сировини, то тоді потрібно відзначити наступні типи:

 • синтетичні - карбоксиметилцелюлоза, поліетиленоксид, поліпропілен;
 • колагенові - їх створюють на базі основної речовини, що входить до складу дерми;
 • препарати з гіалуроновою кислотою будь-якого походження;
 • комбіновані - їх виробляють з різних речовин, які передбачають наявність гіалуронової кислоти, колагену і інших компонентів в різноформатному поєднанні.

Також прийнято розділяти впроваджувані речовини і за часом дії:

 • нетривалі - від декількох місяців до року;
 • більш тривалі - до двох років;
 • перманентні - вони працюють більше п'яти років.
Записатися

Контурна пластика обличчя – це вигідно, красиво і безпечно

Кожен новий рік Вашого життя не надає привабливості обличчю, а ще погана екологія, втома і шкідливі звички вносять свій внесок у його в'янучу красу. Це не можна терпіти! Щоб не втратити красиві риси і позбутися від поширених проблем, має бути розглянута контурна пластика обличчя, яку готові виконати наші фахівці. А про основні моменти Ви дізнаєтеся вже зараз.

Для чого використовується процедура?

В'ялі контури обличчя, складки і глибокі зморшки – це все вікові зміни, яких не уникнути. До того ж проблемна шкіра, пігментація і тьмяність не додають гарного настрою. Позбавити від ряду цих проблем допоможе контурна пластика в Києві, виконана в нашій клініці професійними косметологами.

Ця процедура є інвазивною, тобто реалізується у вигляді ін'єкцій спеціального препарату (є кілька видів). Цей препарат вводиться в окремі ділянки обличчя, які необхідно відкоригувати. Ми радимо розглянути найбільш поширені види процедур:

 • Контурна пластика губ – це процедура, яка допомагає створити максимально правильний контур губ, позбавити від дефектів і зберегти природність. Полягає процедура в тому, що ін'єкція з гіалуроновою кислотою вводиться в область губ, де необхідно додати обсягу або виправити несиметричність;
 • Контурна пластика підборіддя – це порятунок для тих, хто має зайві складки або відкладення в цій області. Спеціаліст допоможе Вам набути чіткого і підтягнутого овалу обличчя;
 • Контурна пластика носа – це не змінить основних рис, але дозволить створити правильне співвідношення пропорцій. Дуже добре справляється з дефектами раніше перенесених травм. Також можна вирішити парою ін'єкцій проблему носогубних складок;
 • Контурна пластика вилиць користується меншою популярністю, проте дозволяє вирішити проблему в'ялого контуру. Після декількох курсів Ви можете повернути милі риси.

Чи є ризики?

Введення сторонніх препаратів в підшкірну область завжди пов'язане з деяким ризиком, але це тільки в разі, якщо звернетеся до неперевірених клінік. Якщо хочете отримати гарантовано відмінний результат і не нашкодити своєму здоров'ю, то варто звернутися в нашу клініку.

Більшою популярністю користується процедура контурна пластика губ, ціна якої більш ніж прийнятна. Щоб досягти максимального ефекту і надовго зберегти результат, варто попередньо проконсультуватися з фахівцем. Під час індивідуальної консультації Ви зможете пояснити косметологу, що хочете виправити в формі своїх губ. Спеціаліст в свою чергу допоможе створити оптимальну концепцію процедури, виділивши зони введення препарату.

А подати заявку на послугу «контурна пластика губ» в Києві Ви можете вже зараз на сайті, або зателефонувавши за номером, що є тут же на сторінці. У нас не тільки широкий асортимент косметологічних процедур, а й висококваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та перевірені препарати.

Задати питання