0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00
Лечение акне

Лікування акне

Людська шкіра надзвичайно схильна до зовнішніх чинників, а також має здатність реагувати на внутрішні зміни організму. В результаті на її поверхні можна спостерігати різні почервоніння і висипання, які самі по собі є малопривабливим видовищем. Саме тому боротьба з акне є дуже важливою для клініки Medlas. Ми проводимо ряд процедур, які дозволяють своєчасно позбутися від цієї проблеми, а також повернути природну красу шкірних покривів.
Лечение акне Причины возникновения акне

Причини виникнення акне

Як випливає із самої назви, усунення волосків в даному випадку здійснюється за допомогою лазера. Даний спосіб абсолютно нешкідливий і безпечний, а тому користується великим попитом на у клієнтів нашої клініки. Методика діє надзвичайно просто. Лазерна енергія впливає на фолікул, в результаті чого він руйнується.Позбавлений кореня, волосок не може рости повторно. При видаленні світлого волосся, в яких відсутня меланін, використовується спеціальний неодимовий лазер. Завдяки йому волосся не тільки спалюється, але і відбувається вплив на живлять його капіляри. Також в роботі може бути задіяний: діодний вимагає курсу в 2-3 сеансу, дозволяє працювати з гладко поголеною шкірі;
 • вживання стероїдів;
 • недотримання правил особистої гігієни;
 • низький імунітет;
 • неправильне харчування і авітаміноз;
 • стреси;
 • неякісна декоративна косметика, а також зловживання нею;
 • інфекції;
 • невідповідна для організму температура навколишнього середовища і вологість.
Тому при лікуванні цього дерматологічного недуги слід враховувати причину його появи тільки так можна буде домогтися ефективності результату.
Записатися
Особенности и преимущества борьбы с акне в клинике Medlas

Особливості та переваги боротьби з акне в клініці Medlas

Потрібно сказати, що позбутися від шкірного висипу самостійно практично неможливо. У деяких випадках люди вдаються до прийому антибіотиків, але такі методи діють не завжди або частково. У нас ви можете пройти процедуру за допомогою лазера, що відрізняється стійким терапевтичним і косметичним результатом. Цей вид монотерапії не вимагає додаткових методів, а ціна її цілком доступна для кожного пацієнта.

Вплив лазером на вугри сприяє не тільки зменшенню запалень, гіперкератозу шкіри, але і:

 • знищення патогенних збудників;
 • усунення конгломератних ущільнень;
 • нормалізації роботи сальних залоз;
 • запобігання появи постакне (рубців).

Така терапія дає можливість не тільки якісно боротися з висипом вугрів, але також сприяє поліпшенню загального стану шкіри. Усунути вугри лазером можна різними техніками, які різняться в залежності від довжини хвиль і їх інтенсивності. Така терапевтична процедура абсолютно безболісна і безпечна.

Ми запрошуємо скористатися послугою нашої клініки, гарантуючи вам дієвий результат і відмінне здоров'я вашої шкіри.

Професійне лікування акне лазером

Вугровий висип – поширений недолік шкіри у осіб будь-якого віку і статі, що доставляє психологічний дискомфорт. Багато хто намагається самотужки розправитися з прищами. Однак видалення акне в домашніх умовах є неприпустимим: неграмотні дії призводять до погіршення стану шкіри, появи ще більших ділянок висипань і запалення; видавлювання вугрів вдома, в антисептичних умовах, також сприяє високому ризику занесення інфекції ззовні і розвитку сепсису.

Як правило, прийом медикаментів, народні рецепти, спеціальні дієти і використання доглядових препаратів, як і інші подібні методи боротьби з прищами, дають зовсім незначний або короткочасний ефект.

Лазерне лікування акне (вугрової хвороби) – кращий метод позбавлення від запалення і шкірних висипань, незалежно від причин їх виникнення. Професійна процедура, проведена кваліфікованим косметологом, має комплексну дію:

 • покращує колір шкіри і її загальний стан;
 • ефективно і швидко усуває запальний процес;
 • різко зменшує кількість прищів;
 • служить надійним способом профілактики появи нових висипань.

В ході сеансу гарантовано знищуються патогенні збудники, усуваються некрасиві конгломератні ущільнення, стабілізуються важливі біохімічні процеси в дермі, нормалізується функція сальних залоз.

Лікування акне в Києві у косметолога

Чому з'являється акне? Видалення прищів вимагає професійного підходу і спеціальних знань, так як основна причина їх утворення – закупорка і хронічний запальний процес сальних проток. Тільки лікар-косметолог здатний розібратися в механізмах виникнення проблеми, грамотно призначити і провести терапію.

Лікування акне лазером – неінвазивний метод, за допомогою якого можна позбутися від акне назавжди без проведення складних хірургічних маніпуляцій. Лазерний промінь має доведену комплексну дію: знімає запалення, вбиває патогенні мікроорганізми, сприяє очищенню, вирівнюванню шкіри і поліпшенню її відтінку.

Основні «плюси» методики:

 1. Відсутність алергії і побічних ефектів.
 2. Швидкий і тривалий за часом результат.
 3. Універсальність методу, що дозволяє впоратися з різними обсягами уражень шкіри.
 4. Безпека і безболісність.

В результаті курсового лікування відбувається звуження пор, усувається жирний блиск, підвищується еластичність і пружність шкіри. Лікар виставляє необхідні параметри лазера з урахуванням індивідуальних особливостей шкіри пацієнта, вираженість висипань, їх характеру, локалізації та ряду інших факторів.

Лікування акне: ціни та переваги нашої клініки

Скористайтеся послугою нашої клініки. Ми проводимо якісну, швидку і безболісну чистку шкіри від вугрових висипань. Працюємо на професійних лазерних апаратах нового покоління. Гарантуємо відмінні результати, уважне ставлення всього персоналу, ідеальні асептичні умови, свіжу і чисту шкіру без найменших вад. До того ж, на лікування акне ціни – більш, ніж демократичні!

Задати питання