0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00
Удаление купероза

Видалення купероза

На жаль, функціональні збої в роботі судин дуже часто зачіпають сегмент особи. В результаті під шкірою стає чітко видно сіточка дрібних капілярів, що само по собі є не тільки косметичним дефектом, але і великою проблемою психологічного характеру.
Причины купероза

Причини купероза

Основною причиною появи такої вади фахівці вважають неправильне кровообіг і витончення стінок судин. Це, в свою чергу, обумовлено наступними факторами:

 • спадковість;
 • погана робота імунної системи;
 • хвороби, пов'язані з судинами & ndash; погана згортання крові, недуги венозного клапана;
 • гормональні проблеми;
 • неправильний догляд за шкірою обмороження, тривале перебування під палючим сонцем, пересихання, інше.
Удаление купероза лазером: эффективность и особенности

Видалення купероза лазером: ефективність і особливості

З усіх методів, доступних косметології, найдієвішим і комфортним для пацієнтів є лазер. Він дозволяє усувати і дрібні судинні сіточки, і глибоко розташовані судини великого діаметра. Клініка Medlas успішно працює в цьому напрямку, пропонуючи весь комплекс послуг по ефективному позбавленню від купероза.

Принцип роботи лазера полягає в прогріванні і склеюванні внутрішніх стінок посудини. Сама процедура абсолютна безболісна і займає дуже мало часу, при цьому ефект помітний буде відразу. Головною особливістю даної технології є те, що період реабілітації після сеансу практично відсутня. При цьому потрібно сказати, що зазвичай після впливу лазером оброблену ділянку червоніє, але природний колір відновлюється згодом дуже швидко - протягом 23 годин. Крім того, у деяких пацієнтів після сеансу можуть спостерігатися невеликі синці, що обумовлено індивідуальною будовою судин. Але вони також обов'язково зійдуть приблизно через один тиждень.

Записатися
Лечение купероза Главные преимущества

Головні переваги

Звертаючись за допомогою до фахівців клініки, наші пацієнти можуть розраховувати на:

 • лазерне видалення судин різного діаметра за кілька сеансів;
 • оперативність і ефективність процедури;
 • локальна дія на оброблювану ділянку;
 • відсутність гострих тактильних відчуттів;
 • професіоналізм і якість виконаної роботи;
 • лояльність в формуванні вартості.

Телефонуйте, приходьте і ми допоможемо вашим судинах повернутися до природної фізіології, а вам до нормальної, повноцінної і активного життя!


Лікування купероза в Києві

Досить часто через функціональні збої в організмі людини, на обличчі може з'явиться сіточка з капілярів. Захворювання викликає масу дискомфорту представниці прекрасної статі. Хвороба може з'явитися через ослаблення стінок судини; після збільшення судини, вона не може повернутися у вихідне положення.

Причини появи захворювання

Більшість фахівців вважають, що через неправильний кровообіг і витончення судинних стінок може виникнути патологія. Серед інших факторів можна виділити наступні:

 • спадкову схильність;
 • куріння або погані звички;
 • порушення гормонального фону;
 • захворювання внутрішніх органів.

Найчастіше неприємна сіточка може виникнути біля носа, щік і підборіддя. З плином часу плями стають більш помітними і вилікувати їх складно. Тому лікування купероза (Київ) необхідно починати якомога раніше.

Особливості лікування купероза лазером

Лазерне лікування купероза дозволяє позбутися від різних дефектів косметологічних, венозного захворювання-судинних зірочок. Цей метод є найбільш результативним і комфортним для пацієнтів. За допомогою лазера можна видалити медки судини і глибоко розташовані. При цьому ніяких слідів на обличчі людини не залишається. У клініці Medlas працюють кваліфіковані фахівці, які надають повний комплекс якісних послуг. Якщо хочете провести лікування купероза лазером в Києві, зверніться до нас. Доктора застосовують різні методики лазерної медицини, які допоможуть зміцнити стінки, зробити шкірний покрив більш естетичним і зняти почервоніння. З нами Ви зможете назавжди забути про захворювання.

Суть ефективного лікування купероза лазером полягає в тому, що він прогріває і склеює стінки судин. Процедура є безболісною і не забирає багато часу. Пацієнт відразу зможе помітити ефект від терапії і не потрібно проходити реабілітацію після процедури. Як правило, шкірний покрив в місці опромінення може почервоніти. Червоний відтінок пропадає через пару годин, після закінчення сеансу. Через індивідуальну схильність можуть виникнути синці: це відбувається через будову судин, але проходить через пару днів.

Переваги нашої організації

У клініці Medlas працюють тільки досвідчені фахівці, які використовують сучасні методики видалення куперозу в Києві. Нас вибирають з наступних причин:

 • У штаті працюють кваліфіковані лікарі, які допоможуть впоратися з капілярною сіточкою;
 • На лікування купероза ціни у нас прийнятні;
 • Фахівці використовують сучасні методики для діагностики та лікування патології.

Всі процедури проводяться оперативно, здійснюється тільки локальний вплив на проблемну ділянку, тому у пацієнта не виникає больових відчуттів. Якщо помітили перші ознаки патології, не варто затягувати – слід негайно звернутися в нашу клініку для видалення купероза лазером в Києві.

Задати питання