0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00
Лечение пигментных пятен

Лікування пігментних плям

Коричневі плями на шкірі зазвичай з'являються у жінок старше 50 років. Більш того, досить часто цей процес може початися і набагато раніше - приблизно в 30 - 40 років. При цьому буває так, що плями можуть зникати спонтанно, але нерідко це все ж вимагає втручання фахівців. Особливо ефективні в цій боротьбі лазерні технології, які широко застосовуються в клініці Medlas. У нас працюють професіонали, які допоможуть усунути будь-які недоліки зовнішності, а також є якісна сучасна апаратура.
Лечение пигментных пятен В каких случаях это нужно?

У яких випадках це потрібно?

Як стверджують фахівці, пігментні плями є реакцією організму на певні чинники. Зазвичай загальними рекомендаціями до процедури є:

 • пігментні плями вікового типу (лентіго);
 • післяпологовий період, при порушенні гормонального ладу;
 • веснянки, з'являються сезонно;
 • наслідок травм (наприклад, опіків);
 • після тривалого перебування під ультрафіолетовими променями & ndash; на сонці або в солярії.

Сама процедура не займає багато часу, при необхідності передбачає застосування місцевої анестезії, хоча зазвичай хворобливі відчуття мінімальні - пацієнт відчуває лише тепло і невелике поколювання. На завершення неодмінно використовується заспокійливий крем.

Лечение пигментных пятен Как работает методика?

Як працює методика?

Процедура здійснюється за допомогою спеціального лазерного апарату. На пігментований ділянку направляється потік світлової енергії у вигляді окремих променів. За рахунок нагрівання відбувається пошкодження тканин, в результаті чого активуються клітини-фібробласти, що синтезують нові шкірні структури.

Лазерні спалаху можуть досягати дуже глибоких шарів дерми, повністю видаляючи при цьому пігмент. Ефективність процедур залежить від індивідуальних особливостей шкіри пацієнта. Звичайно чим вона світліше, тим результат буде швидше і ефективніше. Тривалість курсу лікування визначає лікар-косметолог під час консультації. Але помітний ефект можна побачити вже після першої проведеної процедури:

 • усувається сезонна пігментація різного розміру;
 • стають непомітними або малопомітними вікові коричневі плями;
 • засмагла шкіра освітлюється, йдуть некрасиві пухирці;
 • зникають звичайні веснянки;
 • видаляється пігментація, пов'язана з гормонами.

Ми запрошуємо відвідати нашу клініку. Використовуючи сучасні лазерні технології, наші фахівці зроблять все, щоб ви змогли забути про таку естетичної проблеми як гіперпігментація.

Записатися

Лікування пігментних плям в Києві

Пігментні плями є поширеною проблемою, з якою може зіткнутися кожна людина. Такі утворення темніші, ніж інший покрив шкіри. Вони бувають різної форми і можуть виникнути на обличчі або тілі. Клініка Medlas пропонує лікування пігментних плям в Києві. У нашому штаті працює кваліфікований персонал, який використовує сучасні ефективні методики.

Чому виникають плями

Пігментні плями, лікування яких пропонує наша клініка, можуть виникнути через порушення рівномірного пігментування шкірного покриву. Факторами появи патології є:

 • тривале перебування на сонці;
 • ідивідуальна чутливість шкірного покриву до світла;
 • порушення обміну речовин;
 • наявність гормонального збою.

Найчастіше плями можуть виникнути на обличчі, в області декольте, руках. Людина відчуває дискомфорт як фізичний, так і психологічний. Найефективнішим є лазерне лікування пігментних плям. Така методика використовується в медичному центрі Medlas. Наші лікарі допоможуть позбутися від недоліків зовнішності раз і назавжди.

Коли використовують лазер для лікування пігментних плям на обличчі

Багато лікарів сходяться на думці, що утворення можуть виникнути під впливом зовнішніх факторів. Сучасна технологія видалення пігментних плям на обличчі дозволяє швидко позбутися неприємного дефекту. Під час процедури використовується анестезія, тому людина може відчути лише тепло і поколювання. Після закінчення заходу на шкіру наноситься крем. Така терапія дозволить позбутися веснянок, наслідків травм, плям вікових і після тривалого перебування на сонці.

Пігментні плями на обличчі: суть лікування

Якщо не знаєте, як прибрати пігментні плями на обличчі, тоді зверніться в клініку Medlas. У нас працюють професіонали своєї справи, які швидко і безболісно допоможуть позбутися від утворень на шкірі. Ми проводимо видалення родимих і пігментних плям в Києві за допомогою сучасного обладнання. Лазер впливає на пляму потоком світлової енергії. В процесі нагрівання шкірного покриву виникає пошкодження тканини. В результаті цього клітини-фібробластоми активуються і відновлюють шкіру.

Промінь досягає глибоких шарів шкірного покриву і видаляє темний пігмент. Таким чином, через деякий час можна видалити пляму. При цьому, чим світліше утворення, тим простіше від нього позбутися. Тому, якщо помітили виникнення темних плям на шкірі, слід звернутися в медичний центр. Тривалість лікування кожен лікар визначає в індивідуальному порядку. Результат буде помітний після першої процедури.

Переваги нашого центру

Наші фахівці тривалий час практикують лікування пігментних плям на обличчі в Києві. Ми надаємо якісні послуги: уже після декількох сеансів вдасться позбутися від сезонної пігментації, родимих плям, веснянок, пухирців на шкірі, будь-яких проявів гормонального порушення. Ознайомитися з цінами на видалення лазером пігментних плям в Києві можна на сайті компанії. Якщо залишилися питання, їх можна задати в онлайн режимі або за вказаними номерами телефону.

Задати питання