0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Лікування грибка нігтів неодимовим лазером в м. Київ в клініці Медлас

Неодимовий лазер є схваленим інструментом для тимчасового очищення нігтя від грибка. Лазерний промінь проникає через ніготь і м'які тканини, щоб вбити грибок на своєму шляху і сприяти зростанню нових нігтів. Як тільки живий грибок уражається лазером, здорові нігті починають рости з кутикули. Для цього використовується інфрачервоне випромінювання, яке не є болючим, і безпечно м'яко нагрівати основу нігтя, - саме це робить лікування грибка нігтів неодимовим лазером в м. Київ однією з найпопулярніших послуг у подологічному відділі.

Комплексні лікувально-профілактичні заходи в сукупності з обробкою ураженої нігтьової пластини променем лазера – найпрогресивніший, безболісний і безпечний спосіб лікування грибкових інфекцій.

Лікування нігтьового грибка неодимовим лазером: чому не можна лікувати грибок самостійно?

Видалення частини нігтьової пластини з метою позбавлення від грибкового ураження – найбільш поширений домашній метод. Часто практикується застосування різних аптечних препаратів, що рекламуються в мережі та ЗМІ. Однак самолікування неминуче призводить до посилення ситуації. Наприклад, спроби зрізати ніготь коротше стають причиною активізації запального процесу і подальшого поширення і грибків, і цілого ряду приєднаних хвороботворних мікроорганізмів.

Неприпустимо також використання медикаментів без проведення аналізу і постановки точного діагнозу. Ураження нігтя може бути викликане різними збудниками. Найбільш поширені – дерматофіти, що викликають оніхомікоз. Тільки лікар здатний підібрати оптимальний метод терапії. Лікування підбирається тільки після зовнішнього огляду і ряду діагностичних досліджень.

Суть процедури

Лазерний промінь, потрапляючи на нігтьову пластину, прогріває ніготь до росткових зон і забезпечує:

  • максимально повну стерилізацію нігтя;
  • нейтралізацію спор грибків;
  • знищення самого грибка.

Крім того, після процедури відбувається стимуляція зростання нового здорового нігтя. Лікування грибка нігтів неодимовим лазером, ціна якого в нашому медичному центрі є більш, ніж доступною, дозволяє позбутися від негативної симптоматики і запобігти повторенню захворювання через певний проміжок часу. Особливість процедури – відсутність періоду реабілітації.

Є кілька переваг застосування лазерного лікування грибка нігтів на ногах. Ними є:

  • Безпечне, безболісне лікування
  • Ніяких побічних ефектів або ліків
  • Тест на ферменти печінки не потрібен
  • Немає часу на відновлення
  • Всього 15 хвилин потрібно для лікування грибка нігтів на обох ногах, якщо обробляються всі 10 нігтів.

Неодимовий лазер: лікування грибка в клініці

У нашій клініці надаються послуги з ефективного неінвазивного позбавлення від грибкової інфекції на нігтях. Завдяки використанню найсучаснішої апаратури вдається усунути осередки ураження і відновити нормальний вигляд нігтьової пластини в максимально короткий термін.

Зверніть увагу! Тільки високотехнологічні лазерні технології дають гарантований позитивний і довгостроковий результат. Фахівці клініки розробляють індивідуальний план допомоги, який включає комплексні заходи з лікування та запобігання повторного грибкового зараження. Після сеансу фахівець обов'язково порекомендує дієву профілактику захворювань стоп і нігтьових пластин. Від пацієнта потрібно дисципліна і точне дотримання приписів лікаря.

Ви можете записатися на прийом до фахівця – дерматолога або подолога в будь-який зручний час.

Задати питання