0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Лікування мозолів і бородавок в медичному центрі Медлас

Підошовні бородавки, лікування яких пропонується в якості послуги нашого медичного центру Медлас – це жорстка, потовщена шкіра, яка утворюється на поверхні нижньої частини стопи (підошовна сторона); зазвичай, виникають на підошовній фасції – товстій смузі тканини, яка з'єднує п'яткову кістку з пальцями ніг і подушечкою стопи. Вони можуть бути незручними, але вони піддаються лікуванню.

Підошовні мозолі надзвичайно поширені: вони не є причиною для занепокоєння, якщо тільки поруч з ними не виникають певні проблемні симптоми.

Сухий мозоль на нозі: лікування та симптоми

  • Шкіра підошовної мозолі сіра або жовтувата, також може здаватися твердою, грубою, сухою і лущитися; може викликати болісні відчуття при прямому тиску на область.
  • Підошовні мозолі можуть бути великими, охоплюючи широкий проміжок п'яти або подушечки стопи.

Лікування мозолів полягає в їх усуненні відповідним методом і складається з двох етапів – терапії та розробки подальших заходів профілактики для запобігання повторного утворення. Оптимальний спосіб видалення підбирається в залежності від виду, розміру і локалізації мозолі і ситуації в цілому.

Лікування мозолі на ногах: етапи та особливості процедури

Рішення про вибір способу допомоги пацієнта фахівець приймає після зовнішнього огляду та аналізу всіх наявних нюансів. Всі існуючі способи видалення мозолів мають свої особливості, переваги і недоліки.

При використанні апаратної методики фахівець проводить процедуру в кілька стадій:

  • обробка шкіри антисептиком;
  • підбір відповідного кератолітичного препарату (якщо потрібно);
  • видалення гіперкератозу механічним способом;
  • інструментальне видалення твердого кератинового стрижня;
  • завершальна шліфування шкіри в місці видалення мозолі;
  • накладення пов'язок.

Лікар, який береться за плоскі бородавки лікування, рекомендує пацієнту з метою запобігання повторного формування мозолі забезпечити заходи профілактики – носити відповідне (не тісне і не жорстке) взуття, купувати шкарпетки і колготки з якісних дихаючих натуральних матеріалів. Вдома слід правильно доглядати за стопами, застосовувати спеціальні косметичні засоби, що містять лікувальні компоненти, наприклад, сечовину. У комплекс профілактичних заходів після процедури з видалення мозолів обов'язково входить медичний педикюр.

Бородавки: лікування на стопі

Не допускається видалення підошовної бородавки в домашніх умовах! У цих випадках не діють ніякі «бабусині» рецепти, примочки і мазі. Яким способом допомогти пацієнтові, вибирає фахівець. Тільки комплексна терапія максимально знижує ризики повторного утворення бородавки. У клініці для деструкції утворення використовуються найсучасніші апаратні методики (наприклад, лікування мозолів лазером).

Бородавки на руках: лікування

Апаратний метод – найбільш прогресивний, ефективний і щадний. Він має незаперечні переваги в порівнянні з хірургічним способом і короткий період реабілітації.

Увага! Багатьом пацієнтам, крім механічного видалення, рекомендують пройти противірусну терапію, так як причиною утворення бородавок в будь-якому місці тіла може бути вірус папіломи людини.

Лікування мозоля на пальцях ніг, як і різних новоутворень на руках і тілі (бородавки, папіломи та ін.) слід проводити тільки в умовах спеціалізованої клініки, де дотримуються всі необхідні правила проведення подібних медичних процедур.

Задати питання