0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Лікування врослого нігтя в Києві в медичному центрі Медлас

Діагноз «врослий ніготь» означає не просто косметичний дефект, а патологію, що вимагає грамотного лікування. Це стан, при якому нігтьова пластина з багатьох причин (тісне взуття, ураження шкіри і нігтів грибковою інфекцією, спадкова схильність, плоскостопість, травми пальця, некоректно проведений манікюр/педикюр та ін.) поступово вростає в зону нігтьового валика. Його бічна частина починає запалюватися, сам нігтьової валик потовщується і з часом починає кровоточити.

Лікування врослого нігтя: симптоми і стадії захворювання

Якщо не використати лазерне лікування врослого нігтя в Києві, захворювання розвивається далі, переходячи з однієї стадії в іншу. Скарги пацієнта посилюються, зростають ризики приєднання додаткових інфекцій.

Сімейний лікар або лікар-ортопед може діагностувати врослий ніготь на нозі, але рекомендується звернення то спеціаліста саме в цій області – подолога. Підготуйте список питань, які повинні задати своєму лікарю під час прийому. Деякі основні питання включають в себе:

 • Чи є мій стан тимчасовим або довгостроковим (хронічним)?
 • Які мої варіанти лікування, а також «плюси» і «мінуси» кожного з них?
 • Яких результатів я можу очікувати?
 • Чи можу я чекати, щоб побачити, чи зникне ця умова сама по собі?
 • Які процедури по догляду за нігтями рекомендуєте, поки палець заживе?

Лікар, який проводитиме лікування врослого нігтя лазером в Києві, швидше за все, задасть Вам такі питання, як:

 • Коли почалися симптоми?
 • У Вас весь час є симптоми?
 • Які домашні процедури використовували?
 • У Вас є діабет або інше захворювання, яке викликає поганий приплив крові до ніг або ступень?

Врослий ніготь: ускладнення

На початку захворювання з'являється біль в місці вростання нігтьової пластини, яка посилюється при русі. Перша стадія захворювання супроводжується не яскраво вираженою симптоматикою – почервонінням валика в місці вростання і набряком.

Наступні стадії призводять до:

 • утворення і виділення гною з-під нігтя;
 • кровотечі;
 • відчуття тиску в пальці;
 • пульсації в місці ураження;
 • надмірного росту тканини, де локалізується запальний процес («дике» м'ясо).

Потім з'являються зони некрозу тканин, формується осередок запалення в кісткових тканинах фаланги з виділенням гною; найнебезпечнішим для здоров'я і життя ускладненням є гангрена великого пальця стопи.

Увага! Особливо небезпечним є ущільнення грануляційної тканини для осіб, які страждають деякими захворюваннями, наприклад, на цукровий діабет: у таких пацієнтів зміна тканин, ущільнення нігтьової фаланги і її деформація призводить до тяжких запальних процесів, що мають незворотний характер. Процес може швидко перейти на кісткову тканину і привести до гангрени стопи вже на початкових стадіях хвороби. Найбільш розумне рішення – не допускати переходу хвороби в наступні стадії і вчасно звертатися до лікаря.

Як усунути проблему? Лазерне лікування врослого нігтя в Києві

Клініка Медлас пропонує використання безопераційної техніки корекції врослих нігтів – найменш травматичний і найбільш затребуваний і раціональний спосіб допомоги пацієнтам. Фахівці клініки після зовнішнього огляду пацієнта підбирає оптимальний метод виправлення такої проблеми, як врослий ніготь. Лікування (ціна вказана в прайс-листі) здійснюється за допомогою найбільш прогресивних методик і носить комплексний характер. При необхідності проводиться консультація суміжних фахівців (дерматолог) і призначаються лабораторно-діагностичні дослідження.

Задати питання