0800 33 19 00 - дзвінки по Україні безкоштовні

м. Київ Солом'янська 1
м. Київ Хорива 3а (метро Контрактова площа)

ПН-НД 09:00-21:00

Лікування грибкових захворювань нігтів в Києві в медичному центрі Медлас

Ваші нігті служать певній меті – захистити пальці ніг. Вони зроблені з кератину, який є тим же самим білком, який становить Вашу шкіру, волосся і нігті; саме кератин робить їх міцними і стійкими до щоденного зносу.

 • Тертя від Вашого взуття, рівень фізичної активності, тепло і волога, яким вони піддаються, можуть завдати шкоди нігтям на ногах, як і деяким станам здоров'я.
 • Існує ряд аномалій нігтів на ногах, які можуть викликати що завгодно, від болю до зміни зовнішнього вигляду нігтя на нозі.
 • Біль, свербіж і знебарвлення – це лише деякі з ознак проблем, які потребують лікування грибкових захворювань нігтів в Києві.

До естетичних дефектів і хвороб нігтів відносять стану, викликані самими різними причинами – грибковою інфекцією, порушенням метаболізму, авітамінозом, інтоксикацією, дерматологічними патологіями. В останньому випадку список причин поповнюється такими захворюваннями, як псоріаз і плоский лишай.

Грибкові захворювання нігтів: лікування народними способами

Ніякі домашні методи в цих випадках не працюють. При перших ознаках на грибкові захворювання нігтів, лікування в Києві повинно привести Вас до спеціалізованої клініки, де маєте пройти обстеження і грамотну терапію. При запущеному процесі, застосуванні «бабусиних» рецептів і порад з інтернету значно зростає ймовірність появи серйозних ускладнень, аж до ампутації кінцівок (наприклад, при цукровому діабеті).

Захворювання нігтів ніг: лікування і симптоматика

Терапією захворювань нігтьової пластини займається дипломований лікар-подолог або дерматолог. Показанням до проведення лікування є такі стани:

 • підозра на грибкове ураження;
 • вростання нігтьових пластин;
 • зміна кольору і структури нігтів;
 • гематоми під нігтями;
 • механічні травми нігтя, в тому числі викликані неякісним манікюром;
 • тріщини і пошкодження нігтя;
 • розшарування і деформація нігтьової пластини;
 • запальний процес нігтьового валика;
 • надмірне розростання кутикули.

Слід терміново відвідати лікаря при будь-яких підозрілих симптомах, пов'язаних із зовнішнім виглядом нігтя. Це стосується і такої проблеми, як захворювання нігтів на руках. Лікування уражень нігтів нижніх і верхніх кінцівок – суто прерогатива фахівця!

Зверніть увагу на важливість своєчасної і грамотної постановки діагнозу: якщо не відкладати візит до фахівця «на потім», вдається встановити діагноз на самих ранніх стадіях і запобігти можливим наслідкам – подальшому поширенню процесу і розвитку серйозних ускладнень.

Захворювання нігтів: лікування і профілактика

Лікар підбирає ефективні методи вирішення проблеми після проведення ретельного огляду пацієнта. За медичними показаннями призначається додаткова діагностика (мікроскопія, дерматоскопія, посів біологічного матеріалу та ін.) потім на підставі отриманих даних проводиться терапія, підібрана індивідуально.

Нігті на ногах щодня зношуються, що робить проблеми з нігтями на ногах досить поширеними. Турбота за допомогою належної гігієни і правильно підібраного взуття може допомогти зберегти нігті на ногах сильними і здоровими.

Лікування грибкових захворювань нігтів на запущеній стадії може виявитися складним, вимагатиме більше часу і грошових ресурсів. В ідеалі відвідувати лікаря з метою профілактичного огляду слід не менше одного-двох разів на рік, навіть якщо яскраво виражена симптоматика відсутня. Не ризикуйте своїм здоров'ям і регулярно звертайтеся до фахівців.

Зверніться до лікаря з приводу будь-яких аномальних змін нігтів на ногах або якщо відчуваєте ознаки інфекції, такі як почервоніння, сильний біль або відтік гною. Будь-які червоні або чорні лінії на нігтях також вимагають обстеження у спеціаліста.

Задати питання